Som normálny?

Príspevok v téme: Som normálny?
(ne)normalny

Zdravím, môj problém ma dosť trápi, keďže neviem, čo si mám o sebe myslieť.

O čo ide? Nuž teda, považujem sa za normálneho heteráka, keďže baby ma normálne priťahujú, muži zase nie. Je tu ale jeden problém. Dávnejšie som zistil, že sa mi veľmi páčia transky (nie všetky, iba tie, čo sa skutočne podobajú ženám). Nechcem, aby táto téma vyznela nejako neslušne alebo vulgárne, tak to viacej rozoberať nebudem. Určite môj prípad bežný nie je, zaujíma ma ale, či som teda normálny heterosexuál. Či je to proste len nejaká úchylka alebo čo ja viem čo?..

ekoaktivista

No, či je to "normálne" netuším, ale sú horšie úchylky. Užívaj si toho, že je tejto tematiky plný internet. Každý má svoju úchylku, ale niekto si to neprizná ani sám pred sebou. Stále lepšie ako nejaké sebapoškodzovanie a podobne. Toť nedávno tu zopár zákuskov riešilo dieru v stene na hajzloch na zlatých pieskoch...

(ne)normalny

Ešte by som chcel podotknúť, že mňa na tom nevzrušujú tie penisy, ako by si niekto mohol pomyslieť. Skôr ma vzrušuje tá predstava, aké je to vlastne zvrátené.. Že vyzerá to akoby to boli muž a žena a v skutočnosti sú to de facto dvaja muži.

A práve preto ma to trápi, tak skúste mi na to niečo povedať, prosím.