Ako jesť zdravo a zároveň pribrať?

LikeaPetrucci

Si choď pozrieť ku doktorovi na tú štítnu žľazu a ak to nie je v poriadku tak ti odporúčam www.pilulka.sk .. skvelý jódový prípravok .. aj na toto som našiel zľavu :) -odkaz odstránený-

LikeaPetrucci

Zdravím, ja ti odporúčam na začiatok cvičiť iba s vlastnou váhou lebo tuk sa ti bude premienať na svaly ešte dlho po cvičení a má to aj plno iných výhod ako napríklad na rozdiel od cvičení s činkami kde zapojíš iba jednu časť tela, tu ich cvičis naraz viacej. odporúčam ti ktomu ešte si dokúpiť napríklad v insportline nejaké cvičebné pomôcky napríklad loptu s ktorou môžeš robiť ťažšie varianty klikov a takisto aj nejaký proteín ktorý ti zabezpečí skvelý príjem bielkovin a potom gainer určite nie - to máš to isté ako kebyže ješ predražené koláče :D a máš v pohode štítnu žľazu? Keďže to všetko nie je najlacnejšie môžeš použiť aj tento zľavový kupón -odkaz odstránený- veľa šťastia pri priberaní :) :)

Akosompribral

Ja som mal obrovsky problem pribrat. Pribral som az ked som zacal cvicit, a lepsie si strazit stravu a pitny rezim ako to pisu tu skolaobjemu.eu

gima

Potraviny bohaté na bielkoviny:

losos
morčacia šunka
morčacie mäso
kuracie prsia
bravčové mäso
tuniak
halibut
vajcia
tofu
pstruh
sójové bôby

edita99

yskusaj vitamin B12, ja som mala kvapky lepsie sa vstrebavaju do tela a pribrala som 7kil po nich, mam ich z vitarian.sk

Gima

Stačí piť plnotučné mlieko, jedávať smotanové jogurty, varievať kremove polievky, pribera sa aj z droždia - droždová pomazánka, zemiaky a halušky a rôzne prívarky. Dobra je tiež pizza.

sannko

No. Ak by som mal vychádzať z vlastných skúsenosti, ale opačných, teda chudnutie, tak za mňa zvýš príjem sacharidov a obmedz bielkoviny.Ale to si len myslím :) Lebo mi to príde, že teda pri chudnutí ak zvýšiš príjem bielkovín a obmedzíš cukry na minimum, tak prebieha ketóza, čo je základom ketodiéty. Takže logicky by to mohlo fungovať opačne. Ale ako hovorím, v tom sa nevyznám, my s priateľkou úspešne testujeme keto dietu, teda bielkovinovú a chudneme :)