Som závislá na žehlení vlasov

Príspevok v téme: Som závislá na žehlení vlasov
mojeVlasy

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT CI NEVIETE NEJAKU RADU ABY SOM SI PRESTALA ZEHLIT VLASY KUPUJEM SI DRAHSIE SAMPONY ALE NEVIEM CO MAM ROBIT MAM OCH DOST ZNICENE UZ KED SI OCH VYZEHLIM SU SKAREDE A KED CHYTYM KONCEKY ZNICENE :( ALE STRIHAT SA ESTE NECHCEM LEBO KUPUJEM SI SAPONON NA RAST VLASOV A CELKOM MI RASTU AKURAT POMALSIE LEBO ICH ZEHLIM STALE:((((

mimipolka

Ahoj ja som mala tento isty problem ako ty mozno este horsia som bola keby nebol moj priatel tak by som teraz nemala ani jeden vlas na hlave on mi zakazal si zehlit vlasy tak som sa znazila ale stale som chcela zehlit bola som nervozna a nic ma nebavilo mala tazkych 4mesiace po 4 mesiacoch som si vyzehlila vlasy a potom som frajerovy podakovala ze mi to zakazal lebo teraz mam krasne zdrave vlasy a ked si aj vyzehlim tak raz za dva tyzdne lebo ked si nevyzehlim tak ich mam stale pekne zdrave fuuuj uz nikdy nechcem tie chemlonove drsne vlasy som stastna ako nikdy lebo vlasy su pychou zeny

tanitalove

Ja mám strašne znicene suche vlasy.mala som ich kedysi krásne brckave ale nebola som spokojná .... Chcela som mat stále rovne...stálym farbenim sa hrozne poškodili a potom nastúpila zehlicka.... Bez zehlenia nevydrzim lebo ked ich nevyzehlim som z nich nervozna....otrasne mám potom vlasy. Uz som sa s tým zmierila.... A ostrihat sa tiez nechcem