Psychická tyrania, nebezpečné lieky, úzkosť, panika, mizéria...

Príspevok v téme: Psychická tyrania, nebezpečné lieky, úzkosť, panika, mizéria...
darkomnia

Ostať doma v psychickej tyranii prerastajúcej do fyzickej podoby, kde aby som prežila musím brať antidepresíva a ďalšie lieky, ktoré by sa brať spoločne nemali alebo ísť to oznámiť a dúfať, že všetko bude lepšie?

Mám 16, bola som fyzicky týraná (škretenie), psychicky (potláčanie morálnych hodnôt, ľahostajnosť, nedôvera, špina, smrad, bordel, asocializácia), prešla som si šikanovaním, alkoholizmom, znásilnili ma, nedokážem normálne jesť (buď sa prejem a časť vyvraciam alebo dokážem deň nejesť a následne mám vlčí hlad a viete ako skončím, lieky tie stavy zmierňujú). Nedokážem takto žiť. Zabila by som, mám v sebe množstvo hnevu, skazených myšlienok, sledujú ma, nemám súkromie, odmietam takto naďalej žiť a moja mama sa zaujíma len o žranie a špinavé prachy.

Klamstvá, bezduchosť, nezáujem...

dilmah

agartio
Prečo tu spomínaš Boha? Dievča má problémy a ty napíšeš, že je to daň za odvrátenie od Boha? Smiešne!
Darkomnia,
prvý krok musíš urobiť ty, aby sa toto peklo prestalo a to tým, že to oznámiš.

agartio

ano, to je dan za odvratenie sa od Boha, tento typ vztahov v rodinach. Iba sa to bude zhrosovat.

Jedine Boh a skutocna viera ta od tej spiny ocisti, najdes tam aj nekonecnu silu vzopriet sa tomu.