Strach z rande

Príspevok v téme: Strach z rande
tanitalove

Ahojte.... Mám taky strašny problém ísť s nejakým chalanom von..... Najviac sa bojim toho že si nebudeme mat co povedat a že budeme ticho sediet a pozerať sa na seba... Ked niekto so mnou chce ísť von tak si stále vymyslam vyhovorky prečo neist lebo že co by sme si povedali a tak..a druha vec ... Strašne sa bojim že sa mu nebudem páčiť ... Mám toľko veľa chýb.... Mali ste niekto takýto strach? Ako ste ho prekonali ? Dakujem

Noemi44

a tak nie na rande :D len normálne von ako kamoši..a potom ked uvidí že maju spoločnú tému tak sa už hádam báť nebude

tanitalove

Stanoslav
Dakujem :-D uvidim,do ničoho sa nehrniem lebo som ešte nestretla nikoho kto by ma zaujal takze.... Uvidim co donesie čas... Ale dakujem

tanitalove

Stanoslav
Dakujem :-D uvidim,do ničoho sa nehrniem lebo som ešte nestretla nikoho kto by ma zaujal takze.... Uvidim co donesie čas... Ale dakujem

winki

Určite nebudete ticho. A pár tichých alebo trápnych chvíľ...no a čo nepoznám človeka čo by sa po prvom rande necítil trošku trápne a blbo, že čo všetko spackal :D

Keď stretneš toho pravého tak neboj všetko pôjde ani nebudeš vedieť ako.

Keď ťa volajú choď !!!!

stanoslav

Uplne ta chapem. Ja mam ten isty problem a som chalan. Chodim aj k psychiatricke (teba tam neposielam):)a ta mi stale vravi o trapnom tichu a bla bla a ze sa nebudeme mat o com rozpravat.....NOA CO trapne ticho je fajn...je to take nevinne zlate mile...chyby na sebe neries..keby si vedela kolko ich mma ja a uz sa s nimi zacinam zmierovat...ale hlavne sa nevyhovaraj...nevybocuj...chod do toho...neboj sa mozno ti neublizi :DD ze sa mu nebudes pacit? noa? ja chodim s babami von co s MI nepacia ale beriem to ako novu skusenost, poucim sa na chybach a co vies co ked z tobo moze vzniknut laska? :) drzim palce :)

lolol

mala som take obdobie keĎ ma chalani pozívali von a ja som sa strašne bala že sa strapnima že sa cely čas budeme na seba ib ausmievať a v duhcu si hovoriŤ aky je to trapas... no ale mala by si ísť von keĎ Ťa volaju pretože z vlastnej skusenosti viem, že ich to po chvíli obrzí a keĎ Ťa prestanu volať bude už neskoro