Vyrastiem?

PsychoPrincess

Jasné, tvoje telo sa vyvíja, no stress... ja som práve v 14stich riadne vyrástla, dokonca ešte aj po dovŕšení veku dospelosti ma vytiahlo :), čo je síce rarita. Každý má iný priebeh vývoju.

centík

Ja mam kamošku, ktorá ma 20 a má 153 cm... ja mam 19 a meriam len 160 :) a vyššia by som nechcela byť :-) vyhovuje mi to takto a pači sa mi ked su dievčata nižšie..ale to je len otazkou vkusu:)

Noemi44

sú baby ktoré vyrastú o dosť cm a zase su aj tie ktoré iba o pár cm vyrastu...ja od svojich 14 som vyrástla iba o 1 cm ..a teraz mám 161 a patrým medzi tie menšie :D

Lulita

mozno ano, mozno nie, ja som prestala rast v 13-14 ale tak som vysoka, pozri na rodicov, akych mas vysokych, ja som skoro ich vyskovy priemer, mama ma nejakych 178 a otec mal cca 175

hannah515

ja mam 23 a mám 158 cm .... Tiež vyzerám samozrejme tak na 16 ale mne to vobec neprekáža a dokonca chalanom sa to páči že som taká malička ... Ja som s tým uplne zmierená že už samozrejme nevyrastiem a žijem s tým uplne v pohode. Sú na svete aj horšie problémy ... Ale kedže Ty máš len 13 tak je pravdepodobné že určite ešte vyrastieš ... :P