Chemicky peeling v BA

peeling

tento zazrak mi robili asi pred 14 rokmi v ustave lek. kozmetiky v bratislave. robila mi to mudr. valkova. upozornujem kazdeho zaujemcu ze je to nesmierne bolestiva procedura. robili mi to tri dni za sebou, ten prvy den som sa od bolesti skoro pocikala. dalsie dva dni to uz nebolelo, lebo pokozka bola uz spalena.
efekt bol fantasticky, ale minimalne dvojtyzdnova praceneschopnost je nevyhnutna. ratajte s tym, ze pokozka na celej tvari bude uplne spalena, vytvori sa taky krunier. niekolko dni som nemohla nic jest, iba som pila cez slamku. asi na desiaty den mi pokozka zacala praskat. treba davat pozor, aby ste nic same neodtrhali, treba vyckat, kym to cele samo zlezie. a potom sa mozete vytesovat,tvar ako detska prdelka. vrasky fuc, aj male jazvicky. na akne to ale nepomaha, to ma hlbsiu pricinu a peeling iba odstranuje vrchnu narusenu vrstvu koze. niekolko rokov po peelingu sa nesmie ist na slnko, inak sa vam zarucene vytvoria pigmentove skvrny. a tych sa tak lahko nezbavite.

ajulik

Ahojte kočeny ,velmi dobrý peeling robia v miniclinic na Čiernej vode .
Je tam dermatovenerologička .Moje skusenosti s touto klinikou su len a len dobré .Na stranke miniclinic najdete vsetko .Inak peeling je super vec na vrasky ,na akne i pigmentove skvrny .držim palce