Typ cloveka, alebo bezny standard?

Príspevok v téme: Typ cloveka, alebo bezny standard?
cokokeksik

Drahi prispievajuci,

prosim pomozte mi vyriesit moju dilemu ohladom mojho partnera. Je to dospely chlap (a rozumny) cosi po 30 ale jeho spravanie o tomu nenasvedcuje.

Zaujima ma ci je normalne (rozumej- bezne) ze partner, drziac za ruku svoju partnerku, sa otaca za slecnami (doslova otaca / nie obcas- ale majoritne). Ci je taktiez bezne, ze ked s partnerkou / partnerom sedite v podniku sledujete okolitych ludi miesto toho aby ste sa pozreli a konverzovali s ludmi pri vasom stole.

Vopred dakujem za nazor.

Sejla

No bežné to nie je, je to, pôsobí to dosť úchylne a ako by som to povedala, retardovane, väčšina mužov si to uvedomuje.

cokokeksik

mojpohlad ;) specifikovala by som to tak, ze sa otaca za vsetkymi peknymi vecami, alebo cimkolvek co vyda nejaky zvuk. No ano ;) pojdem sa dat vysetrit a zaroven sa popytam aj na toto :D

mojpohlad

coko:

Ked sa ale otaca vseobecne za celym okolim, tak to potom nie je o zenach...Lebo z tvojho uvodneho prispevku sa zdalo ze sa otaca iba za zenami.

Je to nejake specifikum jeho povahy, s tym asi nic neurobis. Odbornik by ti k tomu vedel povedat asi viac nez tuto bezny lud :D

doubledog

tak pre neho si mozno fakt prilis narocna, lebo od neho chces dobry sex a aby ta tam moc nenasieral cumenim na ine zeny.

a ktovie co sme sa este nedozvedeli, ze ano...

cokokeksik

mojpohlad- za takmer vsetkymi. Obcas aj za chlapmi, zvieratami, autami a co ja viem. Uplne mi pripomina deti s diagnozou poruchy sustredenia, typom jeeeeeeeeeee tu sa nieco deje a aj tam a na opacnej strane sa zas nieco pohlo....

cokokeksik

doubledog :D Tak to je gol- On mi stale hovori, ze som strasne narocna. Uz som z toho viac zmatena ako na zaciatku.