Kde študovať toto

Príspevok v téme: Kde študovať toto
Stankuska

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť, kde sa dá študovať niečo tohto typu, neviem ako sa to presne voľá ... veľmo ma baví vytvárať prezentácie, robiť reklamné plagáty a všelijaké pútače, tento rok som si dávala prihlášku na marketingovú komunikáciu do Nitry ale neprijali ma ... takže na VŠ idem budúci rok, chcem sa však rozhodnúť správne, chcem študovať niečo, čo ma baví. Taktiež rada kreslím a baví ma zariaďovať či už interiér alebo exteriér, čo študovať pre takúto prácu ? má to vôbec uplatnenie ? a je tam veľa matiky ? neznášam matiku :) Mám vyštudovanú Obchodnú akadémiu, mám nejaké šance na štúdium niečoho takéhoto spomínaného ?:)

flegma

ak ta bavia prezentacie a puatece, vyprdni sa na skolu a skus to v reklamke, zaplat si kurzy na potrebne programy a zlepsuj sa
na interierovy dizajn nestaci kreslit, i tak sa dnes vsetko robi pocitacovo, tam treba hlavne 3D predstavivost
a ano, na architekture je matika, su z nej aj prijimacky

Aja02

Ahoj, pokiaľ ta teda baví kreslenie a rada zariaďuješ, tak si pozri toto:
www.fa.stuba.sk
Či je tam veľa matiky neviem, ale predpokladám, že matematika tam bude určite.
Šancu určite máš. Je úplne jedno z akej si školy. Je len na tebe, či to naozaj chceš a čo všetko chceš preto spraviť. A hlavne si vyber zameranie, pretože iné marketing a iné architektúra a urbanizmus. ;)