Antika a tehotenstvo

Príspevok v téme: Antika a tehotenstvo
31tatiana31

ahojte ludia... mam taku otazocku, pretoze v mojom okoli sa nazory velmi lisia...
rozmyslame s muzom uz nad babatkom... beriem antikoncepciu asi 3 roky...tzv. nizkohormonalnu... bez problemov vsetko...
ked ju nadobro vysadim, ako dlho by sme sa nemali snazit o dieta... alebo nezalezi natom, keby aj hned otehotniem...mohlo by to mat nejake nasledky.??

dakujem za odpovede a nazory...

zewa

Ja som čítala, že sa ľahšie otehotnie hneď ako po troch mesiacoch, potom sa už ťažšie darí. A takisto, že je pomerne časté, že pri prvej ovulácii sa spustia oba vaječníky naraz a vylúčia vajíčko. Preto je dnes boom dvojčiat ;)
Myslím, že nerieš takéto sprostosti. Milujte sa a bábo príde, keď budete obaja v pohode.

31tatiana31

dakujem za odpoved... ja len ci sa mam stresovat, aby som hned neotehotnela ked tabletky vysadim...
poznam dokonca zenu, ktora obe deti pocala pri uzivani antikoncepcie a obe su v poriadku...

ale tak kazdy pripad je jedinecny...

dufam, ale ze sa nam to vobec podari, lebo v mojom okoli je tolko zien, ktore tuzia a snazia sa o babo uz tak dlho a nedari sa...

je to asi touto dobou...

Nela41

Ak začneš hneď prvý cyklus ovulovať nie je problém. Lekári sa v názoroch dosť líšia, niekto hovorí počkať tri mesiace a niekto, že netreba vôbec čakať. Ja poznám dosť prvocyklových :) a sú to normálne zdravé deti takže v tom problém nevidím.