Názor na pannu v 22?

Príspevok v téme: Názor na pannu v 22?
natalia_

zaujímal by ma váš názor na to, keby vám 22ročná žena povedala, že je panna..
Nemala som ešte žiadny vážny vzťah, všetko to boli len také chvíľkové známosti. Mužom sa páčim, starám sa o seba, športujem, študujem. Mala som dosť príležitostí, ale všetko by to bolo len na jednu noc alebo s niekým ku komu nič necítim. Všetkých som brala len ako kamarátov. Nedávno som stretla skvelého muža, beriem ho úplne inak ako všetkých, ktorých som spoznala doteraz.. lenže v dnešnej dobe, keď je pomaly vzácnosť nájsť 15-ročnú pannu, a všetci v mojom veku majú za sebou už množstvo skúseností, sa cítim tak zvláštne... neviem ako mu o tom povedať, ako mu to vysvetliť... nemám sa s kým o tom porozprávať, pretože nikto nevie o tom, že som ešte panna. prosím Vás o rady a vaše názory.ďakujem :)

Iveta Michael

shy :)

nuž vidíš to..a aký bol sexy a atraktívny,no mal veľmi plachú povahu v súkromí a bol hanblivý veľmi ... či ho tá Lisa potom presvedčila nevedno:)

ja by ho vtedy brala v období BAD bol neodolateľný,čarovný!!!!!

Iveta Michael

natalia,môžeš byť len rada:)

a predstavte si to všetci že ja mám kamošku,veľmi atraktívnu bloncku,lekárku dokonca ktorá má 37 rokov a všetky vzťahy jej stroskotávajú ....

... na tom že je ešte panna a tvrdí že raz už mala ,,na mále,, ale chce aby to bolo radšej v manželstve..

pritom je naozaj veľmi pekná,postavu má ako 15-ka:) ako prútik,možno má trochu strach po zlých skúsenostiach niektorých chalanov čo sa k nej správali trochu násilnícky,neviem...alebo je to tým že máva vzťahy s neveriacimi chalanmi ( tí ju priťahujú ako magnet:) no a tam to potom na tom sexe akosi ,,viazne,, že:)

Iveta Michael

for prowler:

mne by sa to páčilo,čo sa plašíš...Michael Jackson bol panicom do 35 rokov ( bolo to o ňom známe ) a nehanbil sa za to ...

škoda že mu tie hyeny potom tak skazili povesť tým súdom :(

Mne osobne by teda až tak nevadilo keby bol chalan panic aj do 30-ky to absolútne neznamená že by mal byť gayom,skrátka sú takí plachejší niektorí ...

MultiLevel

nuz, neboj....ja tiez nevidim na oci, trasu sa mi ruky a hlava tiez nesluzi akoby mala...26 rokov, jednou nohou v hrobe :D :D :D
nuz, vymazu nam prispevky, ale snad sme sa pochopili a snad sme apson zakladatelke poradili :)