Silné menštruačné bolesti

kakadu

ja som v tv počula na zahraničnej stanici že ženy by mali počas menštruácie a predtým maturbovat aby uvolnili napatie by sa im uvolnilo, tým čo velmi trpia, vyskušaj

violy

ja rozhodne nie som za to, aby sa ľudia napchávali liekmi, ale ak ti je tak hrozne ako píšeš, tak by som si isto dala nejakú zázračnú tabletku od bolesti/na zmiernenie kŕčov.

jarny kvet

ja toto mavam. pomahal mi kedysi ibalgin, aj 4 kusy a hned pri prvych bolestiach. ale ibalgin uz nesmiem, kvoli zaludocnemu krvacaniu. takze som si musela hladat alternativy. bolesti mavam otrasne, prvy den je pre mna ideal prespat, lebo placem od bolesti, skriabem sa po stene az. no ale je to uz trochu lepsie, jednak som si rozne detoxy robila, potom mi pomaha pit pravidelne alchemilkovy caj, ale to v predstihu, aspon tyzdne dva, zaroven to trochu zmierni PMS. potom mi pomaha tiez tak tyzden pred si davat denne tabletku kalcia a magnezia, jedno povedzme rano, jedno vecer. a ked uz ma prikvacia bolesti, tak si z 3 lyziciek majoranky zaliat dvojdecovy caj, vyluhovat 10 minut, to celkom fajn tlmi krce. a potom pit cervene vino, ked si v praci je to o nicom, ale doma, stiahnem 1-2 sedmicky za jeden menzes, to mi pomaha pit na to

pe84

banan pomaha, treba ho jesť už vopred aj počas, obsahuje magnezium a draslik, skus aj nejake cajiky urcene na to, pripadne si vygoogli, ci nejaka bylinka nepomaha na take krce, nieco sa mi mari, ale neviem si spomenut, mne zabera aj ten banan