Paci sa vám tetovanie?

RNG

Ja nikoho neodsudzujem, ja len konstatujem na fore zdravie ze je to nezdrave a z minulosti vytiahnuty davno prekonany zvyk.
V Europe bol dlhodobo trend odstanovat vsetky chyby na kozi , na perfektnu kozu a teraz sa modne rozsiruje jej poskodzovanie.
Nech hladim na to akokolvek, nevidi sa mi to ani zdrave, ani logicke. Ale to je zase len moj osobny nazor, kazdy ma pravo na svoj individualny.

miauu

xxy:
:D povedz mi niečo o kráse v 70tke.....
prepac ale v tom veku budem rada ze som sa ho dozila a asi ma budu trapit problemy skor s dochodkom ako stara koza
RNG:
hodnotu to ma, ale pre kazdeho osobnu, nieco na co si vzdy chcu spomenut alebo nieco prezili

kazdeho osobna vec, niekomu sa to paci niekomu nie, ale pride mi primitivne na zaklade umenia a vlastneho nazoru niekoho odsudzovat

RNG

Tetovanie je poskodzovanie koze v zmysle momentalnej pomylenej mody. Pochadza z primitivnych narodov, kde podla tetovania poznali postavenie cloveka v ich spolocnosti. Najma Novozealandski Maori boli znacne potetovani.
Dnes to samozrejme nema ziadnu taku hodnotu, postavenie ludi je podla vzdelania, inteligencie a majetku, a pre niektorych plytkych ludi len podla vonkajsieho vzhladu.
A to su ti, co sa obvykle nechaju takto permanentne zohavit.

xxy

miau, skus sa k tej tvojej tetovacke vyjadrit ako zosuverena 70 rocna babka. uvidime, co povies potom.
mne sa pokreslene telo nepaci, nepride mi to cool ani super, ani ako nieco vynimocne, pride mi to skor trapne, ale ked sa to niekomu lubi, nech sa paci, nech si potetuje aj celu rit ako cheryl cole :)

miauu

no a este ludia prosim vas budte originalni a nedavajte si kerky cez kopirak lebo niekto to ma tak to musite mat aj vy :D je to o nicom a nemusi sa vam to vobec hodit nehovoriac o tom ze pre vas to ten pravy zmysel mat nebude a po case to mozte olutovat kedze vase tetovanie nema "hodnotu"

miauu

nechapem ludi co tetovanie nikdy nemali a vsetkych presviedcaju ze ti co su potetovani to urcite olutuju...nemusi to byt pravda a taktiez ze su to vazni a podobne mudre hlasky, dobre rano je 21.storocie

samozrejme daj sa tetovat vtedy ked to ma pre teba zmysel (nie len docasne poblaznenie) ja som si motiv vybrala a rok som nad nim uvazovala a nakoniec dala spravit od vtedy su to 3roky a jednoducho to uz ani nevnimas je to tvoja sucast ale hlavne mysli na to ze zijes (teda myslim) na slovensku kde je kerka jednoducho problem takze si to daj na miesto ktore sa da pripadne zakryt

kakadu

páči ale len vkusne tetované malá ružička vzadu na boku na krku zakritá vlasmi, a ked si dá kontu tak ju vidno, ale len velmi vkusne to urobené.žiadne mega obrazy, ktorý zakrivaju celé telo, maximálne chrbát trocha vecsí obraz

proti

Tetovanie je škodlivé, lebo je to vnášanie cudzích telies a škodlivých látok do ludskeho tela. Tetovaniu rozhodné nie!