Som kamarat ale uz ma to nebavi pocuvat

Príspevok v téme: Som kamarat ale uz ma to nebavi pocuvat
trevor j

caute, mam jednu fajn kamosku, ona je vcelku mila, dobrosrdecna, ale nema vkus na chalanov, kazdy ju len vyuzije, napriklad aj ten posledny, hned som vedel ze to nebude nic pre nu, taky posilnovy typ, pricom kamoska ma nejake tie kila navyse, nechal jej v podstate jeho decko, pricom on robi v zahranici, sem tam sa vratil posexoval ju a zase prec, minule prisla jeho mama po dieta a viac o nom nepocula, odvtedy len milion statusov kamosky na fb ako je strasne sklamana, ja ju mam rad, poznam ju dlho, ale ako chalan nemam moc chut pocuvat take babske vyplakavanie, ked este aj viem ze si za to moze scasti sama, rychlo chalana odplasi tym ze mu hned slubi vsetko, ten ju ma istu a nema co dobyjat, ako jej mam normalne povedat nech sa chova normalne a nie ako blbka v tychto veciach ? dik za rady

odpovedam

Zo svojho chlapskeho hladiska jej vysvetli, co robi zle. Ale takto sa spravaju baby, co maju nizku sebauctu. Na taketo sa vacsinou lepia chlapi, ktori tie baby budu neskor vyuzivat a nebudu si ich vazit... dobre si to vystihol, ze ten chlap ju ma potom istu... tak trosku do nej nahuc ;-)

Blondula

ja som mala tiez taku kamaratku a kedze sme boli najlepsie priatelky,tak som jej vzdy vynadala a vobec ju nepocuvala ked mi vyplakavala :D ono to vlastne vzdy pomohlo len dovtedy,pokym sa zase nezalaskovala do ineho :D skus to aj ty na nu trosku tvrdsie a vynadaj jej,mozno sa spamäta :D

bwqd

Nijak.. nechaj ju, kym si to uvedomi sama.. evidentne je sadomaso.. a paci sa jej to.
nikto nerobi veci, ktore sa mu / jej nepacia, to ti garantujem.