Osteoporoza v mladom veku

Príspevok v téme: Osteoporoza v mladom veku
cajka

Ahojte
mam 35 ale uz 8 rokov mam osteoporozu. viem ze pricina vzniku bola moja nizka vaha , kedy som prestala mat menstruaciu a nemala som ju asi tri roky. Potom uz som pribrala . Liecbu zacali zle, nakolko mi dali neucinny liek, takze o rok boli vysledky horsie v 29 tich rokoch som uz musela zacat brat lieky od bolesti niekedy je to na nevydrzanie boli ma hlavne v oblasti lopatiek. Nepomaha nic. Cvicim na fit lopte skoro kazdy den , jem mliecne vyrobky a ryby.. avsak dnes som sa docitala ze preve tie mliecne vyrobky mozu privolat osteoporozu. nerozumiem tomu. Lekari hovoria ine.. Ma niekto skusnosti s nejakou alternativnou liecbou? Na masaze mam zakazane ist aj na parafin. a kupele mi nikto nechce predpisat Koli tym bolestiam niekedy uvazujem o tom ze sa zabijem. Neda sa to vydrzat ani s liekmi. Prosim poradte..

ni-ka

ahoj cajka,podla mna osteoporoza je u teba len vedlajsi problem a hlavna pricina je niekde inde...pisala si v inej teme (ak si to ty) ze mas problem s menzesom, padaju ti velmi vlasy a chodis na kozne...
ja si myslim ze budes mat problem s hormonami,latkovou vymenou alebo so stitnou zlazou...nepravidelny menzes,strata vlasov,rednutie kosti to vsetko spolu nejak suvisi...
bola si u endokrinologa?

cajka

-odkaz odstránený-

na tejto stranke..
a aky mate teda nazor na liecbu ? aka je vhodna a je vobec nejaka?.. okrem udrziavania stavu .. a davania si pozor na zlomeniny? ja som v zime len trosku si buchla a hned sommala rebro zlomene

odpovedam

Kde si citala, ze mliecne vyrobky to vyvolavaju? Posli link.
Inak co sa tyka alternativnej mediciny, nedaj sa oklamat propagandou konspiracnych teorii. Velka cast z nich nie je podlozena nicim vedeckym... ide len o rovnaky biznis, akym je konvencny farmaceuticky. nehovoriac o tom, ze alterntivna medicina je casto aj drahsia a homeopatika neucinne.