Smrdim, uz nevladzem zit

Príspevok v téme: Smrdim, uz nevladzem zit
Uznevladzem

Zdravim,neviem vobec ako zacat,nadpis popisuje moj problem.Mam problem s tym,ze stale smrdim aj cez tu vsetku hygienu,ktoru dodrzujem,2x denne sprcha/vana,cistenie zubov,cistenie nosa nosovym sprejom,pravidelne pranie veci,stale mam problem s tym,ze smrdim,ani neviem popisat aky typ zapachu to je,lebo mam uz moc rozdrazdeny nos aj tym,ze stale musim ovladat dychanie pred ludmi,najhorsie je to v praci kde mam neustali kontakt z ludmi..Bolo by este hodne co pisat,posledne co este v skratke napisem je,ze psychicky som na tom uz tak zle s tohto problemu,ze nevediem ziadny spolocensky zivot ba ani kontakt s rodinou ked som doma len sa zavrem do izby,uz takto dalej nevladzem,tuzim po normalnom plnohodnotnom zivote.Mal niekto podobnu skusenost?

doubledog

ak by si to mal fyzického povodu, nemas problem s tym ist k lekarovi.
u teba je to zjavne spojene s psychikou, tj. v skutocnosti nesmrdis.

Užnevládzem.

Užnevládzem. Milý neznámy,ty to zvládneš.Každý človek má nejaké trápenie,svoju vônu, či vônu potu. Netráp sa s tým, že nevoniaš.Poznám aj iných čo s tým problémom žijú, alebo zápasia ako ty, Môže to byť chorá pečeň, žalúdok? Ak nie, ak to nejde z teba ale len pri tebe je ten zápach že ho cítiš, môže to byť aj prítomnosť zlého ducha. Exorcisti o tom vedia toho dosť. Chod za kňazom, popros o svätú spoved a o požehnanie. jedine Ježiš Kristus nám môže dať silu v znášaní kríža a uľahčiť nám či pomôcť. Viera.

Leni 888

Ahoj,

Bol si u lekara? Mozno potrebujes antibiotika alebo je to prekyslenim organizmu na co potrebujes detox. kazde rano si do vlaznej vody daj cajovu lyzicku sody bikarbony zamiesaj a hod to do seba neutralizujes si tym telove ph. Taktiez obmedzit bielkoviny a maso v strave na mesiac a uvidis ze to zaberie. Ak je to potom, lekar ti bude moct dat botox do podpazia cim sa obmedzi produkcia potu, je to dost bezne, v kazdom pripade sa neuzatvaraj do seba a bojuj s tym! Drzim palce!

Uznevladzem

Tak ma napadlo,ak by sa nasiel niekto s podobnym/rovnakym problemom/chorobou a z Bratislavy tak by sme mohli skusit najst nejaku spolocnu aktivitu,obcasne stretavanie a nejako na tom zapracovat,lebo ja uz fakt neviem "kam z konope".Uz ozaj nevladzem,je to uz velmi dlha doba co vobec "nezijem" a posledne dni je toho na mna tak vela,stres doma v praci,vycerpanost,depresie,posledne dva dni zas silne samovrazedne sklony,ze uz dlho nevydrzim :( Ja mam strasny blok to riesit s lekarmi,myslim si,ze by bolo najlepsie to riesit spolu z niekym kto ma/mal podobny problem.Je mi jedno ci chlapec ci dievca,ak sa niekto najde tak prosim napiste sem a ja dam na seba nejaky kontakt.Ja chcem viest normalny plnohodnotny zivot ako kedysi a nie takto prezivat a len cakat na to kedy sa odhodlam so vsetkym skoncovat :(

klincka

nečítala som komentáre... je to choroba ako každá iná. Keď pôjdeš psychiatrovi, ľahko ju diagnostikuje. Poviete si aká chytrá... Mám ju aj ja. Najprv mi to tak neprišlo. Len po nejakom čase to už bolo neúnosné. Doktorka mi raz povedala, že nech sa popozerám okolo seba či to aj iný cítia. Vidieť to na ich tvárach, výrazoch...Samozrejme, že necítili. Keď to necítia iný...tak to nemôže byť tak. Beriem od psychiatra lieky a som stabilizovaná. Ja som si nesmrdela :-) ja som mala problém, že mne smrdeli takmer všetci ostatní :-) Stále muselo byť otvorené okno a aj tak som to cítila. Potom už nielen na ľuďoch, ale aj v čakárni som nedokázala dýchať, v práci, nevedela som sa poriadne nadýchnuť. nie je to hanba, či sa niekto hanbí, keď má cukrovku? Nie ! Ani ty sa nemáš za čo! Len vyhľadaj čo najskôr pomoc, aby to nebolo potom už tak zlé, že sa to odrazí - čo sa teda už - na tvojej psychike úplne...

Uznevladzem

@D0minika su momenty kedy to je ozaj v pohode,ale potom zas ucitim nejaky zapach a hned si myslim,ze som to ja a zas sa mi to vrati,ze to citim vsade :( Tie momenty ked to je v pohode trvaju asi 20 minut a nieje to tak casto.

D0minika

Je dosť možné, že si to myslíš len ty a okolie to nevníma. Aj to, že sa ti zdá akoby pri tebe inak dýchali, môže byť len zdanie. Druhou možnosťou je, že si si to "vsugeroval" do hlavy a telo tak začalo reagovať. Ja som sa bála chodiť von, pretože mi bude zle. Len čo som vyšla, myslela som nato a hneď to prišlo. Povedz si, že nemáš žiadny problém, postav sa tomu. K lekárovi sa neboj prísť, on ti pomôže, nato sú lekári.

Uznevladzem

@bazalkala skusam sa prekonavat,skusam to zatial len v praci po "malych krokoch" obcas to ide,ale musim najst ten "koren urazu" aby som vedel s tym viac pracovat.@mascha o tej chlorelle som pocul teraz prvy krat,precital som si o tom a vyzera to zaujimavo,asi to aj skusim ako doplnok stravy,dakujem za radu.