Vacsia pozornost od priatela?

Príspevok v téme: Vacsia pozornost od priatela?
Lucifer123

Mam pocit ze partner nemysli na nas ako par... Myslim ze nevymysli ze niekam ist na vikend urobit si romanticky vylet nieco vidiet alebo tak... Vzdy ja som iniciator niecoho. Ale ked sa jedna o kamaratov to jeschopny si aj nohy ore nich dolamat aj ked tolko krat sa uz oni na neho vykaslali... Mam v sebe pocit krivdy ze ja ako partnerka si zasluzim vacsiu pozornost stacilo by vymysliet nejaku prechadzku do prirody alebo tak... Nejsom narocna ani nic podobne len vidim ze ked zavolaju kamarati tak vtedy sa daju veci dokopy rychlostou blesku a zrazu sa moze ist aj stanovat aj niekam si ist sadnut proste hocico... Ale sameho zeby ho nieco napadlo pre nas vymysliet to nie... Mozno to nieje problem z kzoreho sa zruti svet len chcem vediet vase nazory dakujem :-)

Dadula56

A on to pre tych kamaratov organizuje a vymysla?Lebo pises, ze "ked mu zavolaju". To znamena, ze aj tam je len pasivny ucastnik. Oprav ma ak je to inak.
Kazdopadne to este nemusi znamenat, ze je to zly chlap. Jednoducho niektori muzi funguju tak, ze im treba povedat, co chces. A nevnimat to ako ponizenie. Jemu sa mozno paci spolocny cas tak ako ho travite teraz a tym padom nauvazuje nad nicim inym. Jednoducho ho treba postrcit nejakou dobre mierenou poznamkou.

sisairl

neboj, ja to poznam.... moj frajer ma 30, ale sprava sa jak dochodca. Lubim ho, ale neskutocne sa s nim nudim. Plus on nejavi nijaky specialny zaujem ani o tie veci ,ktore navrhnem...koncert, divadlo,bar, diskoteka...nic, takze aj ked ti neporadim, aspon ta chapem

james bond

s kamaratmi sa asi viac bavi, iniciativa by mala byt rovnomerna, nie aby si ho ty stale niekam tahala, ked ho to nenapadne sameho od seba, tak je to tazko