Vela krvi po analnom sexe

Príspevok v téme: Vela krvi po analnom sexe
mariaannkkaa

Ahojte chcela by som sa spytat vcera som v noci mala analny sex s priatelom ... boli sme dost opity a odviazali sme sa... sex v pohode ale potom priatel si ma prehol a prstoval mi anal .... bola tma tak sme si ani nevsimli ze krvacam .. je pravda ze jemny nebol .. no rano ked som vstala vsade v posteli bola krv a to nehovorim o mlom mnozstve na pol postele je flaak krvavy.. a ak sa pytate ci mam menstruaciu nie nemaam ... no a viem ze toj e niecos analom pretoze ked som bola na rannej potrebe taak hovienko bola totalne sama krv.. neviete co sa mohlo sat uz som mvala anal casto a nikdy ani len kvapka.. no teraz je strasne vela krvy.. ak mi viet e niekto poradit alebo mate skusenosti s takym to ... alebo viete ci to je nutne niejako osetrit tak mi prosim poradte dkaujemm

chalice

& sorry, ale ked sa chces vrtat v ritke nejakej zeny, tak tu mas nato ine kandidatky, ktore ti ochotne posluzia, lebo sa im to paci :)

onys

btw, idem do mesta, tak len -
iba okolo 40-50 percent gayov praktizuje anál... u nich je to hlavne o orále a handjoboch...
a tú o tom, ako vznikol HIV (ak je análny tak zdravý, vraj aj u zvierat podľa prítomných diletantov) ste už počuli ?

onyx

dakota, ty niktoš úchylný, čo sa hrá na ženskú...

"Chalice to kde si nabrala ze anal sa nezvlhci? Vyskusaj a uvidis."

--- hahahaha, sorry, biológiu ovládam, ale toto mi akosi ušlo, si si istý/á, že si človek, keď pre teba je to bežnosť ?

ľudia ťa nemajú presviedčať, že sa im to hnusí alebo, že je to nezdravé ?
- takže ty relativizuješ, že cigarety sú nezdravé a zdravé, podľa toho, ako sa ti to hodí, nie podľa faktov ?
- tak ty nepresviedčaj, že sa to iným hnusiť nemá a vraj to závadné nie je... vieš, dvojsečný meč, nie dvojaký meter...

Ak ho má tvoj chlap /čiže ty/ malého a tvoja vagí_a /tvojej priateľky/ je príliš rozťahaná, tak análom sa to neporieši... ale jasne, ak sa ti nezdá poranenie sliznice trením /snáď tvoje IQ tíkve chápe, čo myslím/ dostatočný dôvod na nepraktizovanie, tak potom skvelé lubrikanty /samozrejme z najzdravších prísad/ ti dúfam spôsobia rakovinu :-) možno ťa potom stretnem v nemocnici, na opačnom konci v opozícii.

jajaja295.

kabel a xxy :DDD...
no jo, niektore su tak blbe, ze potom taky osraty vtak aj fajcia...asi im vlastne hovna chutia, tiez im nevadia plienky na starobu, aspon nebudu mat problem so zapchou, kedze rit budu mat stale otvorenu

passe

stale tu budu nadsenci a opovrhovatelia, tak si svoje nazory nechajte pre seba a vychovavajte v tom presvedceni svoje deti. amen :)