Meškanie menštruácie v mladom veku

Príspevok v téme: Meškanie menštruácie v mladom veku
mimi_bibi

Dobrý deň,

viem, že sa toto bude zdať smiešne, ale prosím, rada by som sa poradila... Vediem v celku šťastný život, ale niečo ma predsa len trápi... Menštruáciu som mala dostať 31.8., lenže nedostala som. Kamoška mi ráno povedala, či nie som tehotná, ja som ju vysmiala, veď pohlavný styk som nemala, nato som ešte malá...:) (Mám 13) a mala to byť asi 5 menštruácia, ani raz mi neprišla na čas, no maximálne 9-10 dní, takže sa bojím... takže tehotná určite nie som, aj keď trošku menšie stresy, zač. šk. roka a podobné veci...:) Môže mi prísť a prečo môže meškať ? Ďakujem :)

Agnes998

Na začiatku je úplne normálne že ju máš nepravidelnú, mešká alebo rovno vynechá. Ja som v tvojom veku mala menzes cca. každé tri-štyri mesiace, ale potom sa to upravilo, cca. o rok

lilyiankaa

meškať ti môže z toho dôvodu, že si menštruovať začala len pred pár mesiacmi ..trvá mesaice, niekedy aj dva či viac rokov, kým sa cyklus ustáli a bude chodiť pravidelne/pravidelnejšie ..určite si z toho nič nerob, tehotná nie si ako si už sama povedala a menzes príde, len neskôr