Kedy sa karta obráti?

Príspevok v téme: Kedy sa karta obráti?
Mema

Môžem sa aj roztrhnúť a vždy sa bude mať lepšie a pritom sa ani netrápi. Ja sa všade musím prebojovať a jej to ide celkom ľahko. Nevie čo je trápenie, má všetko na čo si pomyslí, je ľahostajná nikdy ju nič nezaujíma,nič ju netrápi a jej je všetko jedno,ničomu nerozumie. A ja sa môžem aj potrhať, všetko si musím vybojovať, ľahostajnosť je pre mňa neznámy pojem a aj tak sa bude mať vždy v živote lepšie. Ide ma z toho poraziť ! Prepadať ešte v máji a vytiahnuť to na dvojku je šťastie a ja s priemerom 1,3 a dostať 2, kde je spravodlivosť ? To jej vždy v živote všetko tak ľahko prejde, alebo sa to konečne aj obráti ?

lilyiankaa

suhlasim s poslednou vetou, co napisala kabel ..... a este by som dodala jednu vec, zivot nei je spravodlivy, tak si zvykaj, lebo tazko sa ti bude zit .. ved pockaj ake ine nespravodlivosti pridu, toto budes pokladat za nic ..

kabel

to je rec o nejakej spoluziacke, ktorej zavidis? poradim ti jednu vec-neporovnavaj sa, chod svojou cestou, staraj sa o seba a svoju buducnost. Inak budes vzdy len zavidiet a budes nestastna.