Ako ste sa zoznamili s priatelom?

Agnes998

ni-ka precitala som si tvoj blog, krasne citat ze su aj takyto muzi, mala si stastie v nestasti, zelam ti vela stastia a co najmiernejsie prejavy choroby, snad to najhorsie mas uz za sebou a choroba sa podchytila

ni-ka

aj my sme sa nasli cez chat,spoznali sme sa 22.januara 2006 a toho isteho roku 10.juna sme sa brali:)vedela som ze je to ON a nemylila som sa...
stale sme spolu,preskakali sme vselijake choroby,este viac nas to spojilo...neopustil ma ked mi diagnostikovali moju nevyliecitelnu hnusnu chorobu,ani ked som absolvovala infuzie chemoterapeutik,staral sa o mna ked mi byvalo zle...milujeme sa kazdy den viac a viac,mam pocit ze manzel je moja chybajuca polovicka,uzasne sa doplname,vieme kedy na co ktory mysli,co chce povedat,vidime na sebe vsetky pocity...nikdy mi nepovedal nic zle,skarede,nikdy na mna nenakrical...stale som prenho Veronka,srdiecko a anjelik:)

Hrac

pokec :-D bol som zaregistrovany asi 5 minut na nom (pred tym som nemal nick od 15 rokov asi) a napisala mi :-D po pol hodke sme sa dohodli von a tak sa zoznamilo, odvtedy sa tam ani neprihlasuje.

Ale dalo sa do vztahu az po mesiacoch nekontaktovania, kedy nas spolocny kamos chcel zoznamit a my uz aksi sme sa poznali :-)

vek 24-21

Elanor44

Ja na diske. On opitý, ja troíezva. Dodnes sme spolu, a to 5 rokov:) Ale po tej diske sme si 4 mesaice písali, až tak sme sa dlai dokopky:)