Co vam vadi ale tolerujete na partnerovi?

Príspevok v téme: Co vam vadi ale tolerujete na partnerovi?
Sonuch

Ahojte, som zena, takmer tridsiatnicka, VS, nikdy som nemala problem so zaujmom zo strany chlapov, no tiez moj vztah netrval nikdy dlhsie nez pol roka. Rada by som pocula nazor a skusenosti zien, do akej miery ste tolerantne voci nedostatkom vasich partnerov, a ake tie nedostatky su. Lebo, velmi by som sa chcela naucit nebyt taka narocna, aj ked som si vzdy myslela ze je to dobra vlastnost. Napriklad aj mensia urazka alebo drza poznamka, neustupok, od chlapa, sa vo mne vzdy tak zakoreni ze ju nedokazem vytesnit a toho cloveka opustim. Viem ze je nutne vo vztahoch robit kompromisy, ale ako sa to naucit.. Ktore konkretne problemy mate s partnerom vy ale dokazete ich predychat? dakujem!!

xxx bu

Ja som zas v predchadzajucom vztahu tolerovala az pri moc, napriklad prehnanu ziarlivost ,ale to je samozrejme chyba.. To do vztahu nepatrí.Vedela by som tolerovat a znasat ak by sme sa sem tam nedohodli na spolocnych veciach a vyustilo by to do hadky, aj ta je niekedy potrebná, noa nakoniec by sme sa obaja prisposobili a nasli nejaké riesienie. Ani neviem co mi na partneroch vadí. Asi skôr tie vnutorné duševné veci, v ktorych si napriklad nemusíme sadnut ak vieš čo myslim.