gynekolog nevie(nechce) pomoct?!

Príspevok v téme: gynekolog nevie(nechce) pomoct?!
jamesko

mam problem a gynekolog mi povedal ze mne pomoct nevie!!!
uz 4 mesiace mam biely vytok,ktory niekedy mierne zapacha.gynekolog mi dal najskor nejake cipky a ze od partnera to mat nemozem.ked to nepreslo dal mi antibiotika a krem(svrbenie a palenie preslo,ale vytok neprestal),potom znova cipky.ked mi chcel zobrat vyter z krcka maternice,tak povedal,ze nemoze,lebo je tam toho vytoku vela,ale ze to nevadi,ze to bude navine partner,ale ze ja som v poriadku.tak ma poslal domov s tym ze vidi ze je toho vytoku vela,ale ze mi nevie pomoct.ze sama pridem na to z coho to mam.je to normalne?partnerovi dali na preliecenie sumamed,ale ze on je tiez v poriadku.co mam robit?mam verit,ze ten vytok nic neznamena a je to v poriadku?prosim poradte mi.

jamesko

mne sa tiez zda ze aj u neho hraju rolu peniaze.on mi nejake testy robil,ale aj to az ked som tam prisla 2.krat s tym istym problemom.vtedy tam nasiel zapal,ten preliecil(aspon ze to)no a teraz ked som akoze vyliecena tak mi spravil dalsie testy(tie vysli dobre).testy robil len z vytoku,lebo ze testy z krcka maternice sa spravit nedaju.to mi on sam povedal,lebo ze je tam toho vytoku vela.tak ja uz fakt nechapem,lebo nie som doktorka a neviem ake testy sa robia,ale zas nie som az taka blba,ked niekto povie ze nieco je zle a potom ma presviedca ze je to dobre,tak asi tam nieco naozaj nie je v poriadku.ja by som mu aj uverila ze je to ok,ale ked o par rokov zistim ze nemozem mat deti alebo nieco ine,lebo sa nieco zanedbalo,tak potom sa mozem stazovat akurat na lamparni

lea

Tak to Ti nejak zle odpovedal. Vsak on nemusi vziat cely ten vytok, staci trosicku na vyter.. no to urcite nepostupoval spravne, vsak mikrobiologia je zaklad, aby vedel, co to vlastne je. A myslim, ze tazko hodnoti Tvojho partnera, ked ho ani nevidel. No ja som mala podobnu skusenost, aj ked som mala nejake problemy, lekarka nikdy nerobila kultivaciu, vsetko diagnostikovala len tak od oka - kvoli peniazom.. nechcela si minat limity urcene poistovnou. to je fakt neeticke, dlho mi trvalo, kym som to pochopila, potom som hned zmenila lekarku

jamesko

ale najst dobreho je tazke,lebo aj o tomto som si myslela ze je dobry a neberie vsetky problemy ako rutinu,ale snazi sa najst pricinu problemu od zaciatku liecenia