Silny tlkot srdca

Príspevok v téme: Silny tlkot srdca
darkine

zdravim .. uz dlhsiu dobu trpim problemom , ked chvilku alebo dlho sedim je to v podstate jedno .. a potom vstanem tak citim v celom tele ako mi bije srdce je to celkom neprijemne .. nieze by mi bilo rychlo .. normalne tak 60-70 ale citim sa ako keby ma slo roztrhnut a to najviac v krku alebo v bruchu ... ked sa pri tom skrabem alebo tapkam alebo robim hocico tak necitim srdce ale take silne napatie v tele ... ked si meram tlak tak mam v pohode cca 110/125:76/84 ...uz dlhsiu dobu sa liecim .. repsektivne neliecim na panicku poruchu kedze som vypustil antidepresiva asi pred rokom ... aj teraz ked sedim aj a pisem pocitujem v sebe iste napatie .. svalstvo na bruchu mam napnute ... aby som necitil ten silny tlkot srdca ... moze to byt psychika ? bol som u doktorky cca pred mesiacom ... zobrali mi krv , moc .. a vsetko som mal v pohode ... uz si neviem rady ... antidepresiva znova brat nechcem .. mam 24 rokov ..

Tomas12345

Ide asi o slabú fyzickú kondíciu, ekg, echo dopadlo v poriadku ?
Skús kondíciu zlepšiť, začni postupne, najprv s prechádzkami, ako úvod si daj denne spraviť aspon 2500 krokov, a po týždni navyšuj o 400 krokov až po 5000 a viac krokov.

Tvrdíš že pri zmene polohy sa ty spraví nevolno. Men polohu pomalsie, vstávaj pomalsie.