Dokážem ju zbaliť?

Príspevok v téme: Dokážem ju zbaliť?
suineg

Kedže v dnešnej uponáhlanej dobe sa čoraz viac ľudí zoznamuje cez net ja som sa vybral experimentovať úplne opačným smerom.
Snažím sa "zbaliť" totálne cudziu ženskú, nepracujeme spolu, nemáme spolčné záujmy,nič o nej neviem. Vidím ju len 1 x za deň a už intenzívne na nej pracujem. Fyzicky sa mi páči, vždy sa pri nej zastavím keď idem okolo a snažím sa viesť nejakú rýchlu intezívnu debatu. Dal som si závazok, že ju do troch týždňov zlomím. Jasné, že ma može kludne odmietnuť s tou eventualitou počítam, chcem len proste vyskúšať, že či to vobec ide, niekoho takto zbaliť. Po týždni zisťujem, že je to oveľa ťažšie ako niekde na nete, všetko je reálne, všteky vnemi zapojené a je to dosť zaujímavé.
Čo si Vy myslíte o takomto experimente. Podotýkam, že je to totálne cudzia osoba. Nikto z nejakej záujmovej volnočasovej aktivity. Totálne neznáma osoba.
Myslíte si, že ju dokážem zbaliť ?

0vecka

no mne to tiez pripada divne lebo zenske mi vecsinou tak 50 na 50 prijali pozvanie niekam von. Takze to az taky zazrak zase nieje.

Zase ak sa nepoznaju cez niekoho a on aprijala pozvanie tak ma chlapec dost velku sancu. Teda ak sa nejako nestrapni typom ze o tom vypisuje na nete a podobne :).

Agnes998

ked bude prvy sex tak daj prosim online kameru nech sa vsetci pozrieme, zatlieskame ti a povzbudime ta :-) teda ak sa aj na iny ako virtualny sex zmozes :-)

Žužova

:D mne sa tak zdá že jediný kto si tu honí ego si ty kedže máš potrebu vypisovat tu nejaké aktualizácie a že baba prijala pozvanie do kina , no bravó ..gratulujem ti ,je asi prvá zatial čo ? :D

suineg

to agnes: ty si inak zatrpknutá ženská, uff z teba ten negativizmus sála aj cez net, k tvojej osobe to bola posledná poznámka, lebo som nadobudol presvedčenie, že si stratený prípad :D
to elena: prečítaj si celú tú tému od začiatku a potom súď, že je niečo deviantné, keby tam neboli sympatie tak to ani neskúšam to dá rozum

aktualizácia: pozvanie do kina prijala :D tak si tu naďalej poniektorí "hoňte" egá a všetkým pozitívnym ľuďom pekný deň

elena...

hovoríš o nej ako o úplne cudzej ženskej, normálne by bolo, keby sa ti páčila a sympatie k nej by ťa už nejako viedli do akcie, podľa čoho by bolo aj vidieť, že nepremýšľaš o nej, ako o objekte experimentu, ale toto? dúfam že ťa skoro prekukne, mal by si toho nechať, uvedomiť sa a zamestnať sa niečim normálnym, užitočným, čo pritiahne k tebe pozornosť nejakej ženy, toto je deviantné.