Gynekologička na Vajnorskej, BA

qiu

mimula
O jednej by som možno vedela v Lamači... Som k nej išla tiež na odporučanie a fakt dobrá taká ľudská... Zaujíma sa o tvoje problémi - teda aspon sa tak tvári... Inak mna neposlala na testy ked som chcela antokoncepciu... Len povedala že ked nebude vyhovovať mám dojsť... to by gynekologička mala robiť? ako často?

mimula

a este kamoska k nej tiez chodi a minule jej nechcela predpisat cilest, ktory predtym brala, ze sa jej zda ze ma velke prsia!..a ta kamoska vzdy mala take ale sak nevadi...a teraz musi mat nejaku drahsiu antikoncepciu...no proste odveci

mimula

Ja mam tiez skusenost a tiez ZLU... Citila som sa tma uplne divne, tusim mala ten stol kde vysetruje tak oproti oknu..ale to je len tak pomimo. Chcela som antikoncepciu a zistila, ze nemam v poriadku pecenove testy tak mi povedala ze smola. Ze mam pouzivat kondom a dovidenia. Tak som hned isla k inej, ta nechapala ze ked nemam v poriadku pecen preco ma neposlala na dalsie vysetrenia. Tak ta druha ma poslala a zistili, ze mam len nejaku hranicnu hodnotu bilirubinu a mozem brat antikoncepciu... ALe uz sa mi ani tato nepaci co mam, vobec nerobi testy krvne co by asi mala. Raz som chcela vysadit antikoncepciu na chvilu a ona ze nic take, ved co keby som otehotnela a potom som hovorila, ze nemam chut na sex, ci to neni tym a ona ze no tka nech vysadim...Hm.. Takze ak niekto viete o dobrej gynekologycke, gynekologovi, sem s tym.._