Potreboval by som nazor na jednu vec

Príspevok v téme: Potreboval by som nazor na jednu vec
kiko123

Uz dlhe roky to bolo akne som mal skoro vsade a trapil som sa z tym asi 8 rokov teraz mam 22 rokov ...celkom toubudloale ostali mi jazvicky najma take biele ....aky je vas nazor na chalana ktory nosi make up ??? nosim ho aby som aspon trochu vyzeral k svetu ...zakryvam si s nim jazvicky mierne najma na krku....podotykam niesom gay ani metrosexual ...ale po tych rokoch trapenia to clovek berie vsetko inak a nie ani s nadhladom ....samozrejme vekom dufam budem zarastat a fuzmi sa to dufam vyretusuje ale keby ich nebolo tolko vela vobec to neriesim ......prosim o nazor co si myslite o takoch chaalanovi ako ja ??? ..piste chalani aj baby ....este lepsie by bolo ci mate vlastne skusenosti s bielymi jazvickami a ako sa daju zmiernit....dakujem

kiko12

ten kryci krem som si dal len tak na 5 cm dlzky ...a on vobec skoro ani vidno neni ze je ....radsej si to zakryjem ako mat biele bodky na svetle hrozne viditelne ...ja si to svinstvo na tvar nedavam a to je ich chyba maju si vybrat k farbe koze ....napr moja segra ani nevidno ze nieco ma na ksichte existuju aj neviditelne

apolo123

Kiko, na tej fotke to nevyzera vobec tak zle ako si to tu popisal. Plne vsak suhlasim s tym, co napisal dpk1 v bode 4. Skus navstivit odbornika, ktory sa specializuje na problem, ktory Ta trapi. Ja mam velmi dobre skusenosti s Novotnou z Estheticu. Maju tam dermatologov a zdravotne sestry, ktore maju skusenosti s tazkymi stavmi, takze aj Tebe by mohli pomoct. Vies, ja som mala problem s akne a ciernymi bodkami, mala som velmi rozsirene pory - bolo to hroznee a Novotna mi pomohla. Vyskusaj a uvidis. Make up by som si na Tvojom mieste nedavala. Videla som par muzov, ktori pouzivali make up a bolo to dost neprirodzene. Niekedy ten make up este viac upozorni na nedokonalu plet, hlavne ak si ho zle rozotries, alebo netrafis odtien....

kiko12

dpk1 vidim ze ty sa snazis pomoct ...a cenim si to ze to tu vsetko vypisujes s niektorymi vecami nemozem suhlasit ...napr s tym zarastanim je to indviduealne ...moj kamos ked mal 24 mal zopar fuzov na tvari a v 26 uz to mal huste ...kazdy zacne niekedy inokedy zavisi to od testosteronu....je to zlozite ....mozno tebe zda ze mam narcisticke sklony ...ale kazdy sam seba subjektivne vidi inak a vnima seba inak ...tento problem kozny ma poznacil na najlepsie roky zivota ...tie posmesky som sa naucil ignorovat...uzatvaranie do seba mi pomahalo ..bol som rad sam ,,,,zda sa to ze je to zle ale niekedy je dobre zit v tom vlaastnom svete ...ale ten prechod do normalu je takzy.....tu fotku com poslal je zakryta na malej casti vacsina tej fotky neni nicim prekryta....ja viem ze ty to vnimas inak tak s nadhladom ..viem ze to neni nic hrozne si to uvedomujem ale keby si zil 8 rokov ako dalmatinec potom by ta to aj poznacilo ....viem ze su aj horsie choroby smrtelne...na akne sa neumeria ale trpi...ludia so zdravou kozou si myslia ze riesim somariny kedze takyto preoblem ich v zivote nestretol ...je to vsetko o hlave.....to ze to je na fotke zakryte na malom mieste to len preto aby som videl ze ako to vyzera v reale achcel som to porovnat ako to vidim v zrkadle ...je tam mensi rozdiel...pre niekoho su to detaily a somariny ....mozno tu teraz vyzeram za debila na to som si uz v zivote zvykol ale ked sa nesustredi clovek na to co nechce vidiet tak to tam neuvidi tak preto ti co to videli prvy krat si povedali ze tam skoro nic nemas

dpk1

kiko...vidím že moc bereš vážne, čo ti píšem a nevidíš pointu. Rozmýšlam práve preto, či vôbec má význam ti písať niečo, keď že si neuveritelne zanarcisovaný do seba. Ale tak...máš šťastie, nudím sa.

1. Chceš tu luďom ukazovať skutočný stav tvojej problematickej obalsti a preberať ho potom, neposielaj fotku ani troška zakrytého stavu.

2. Vravím ti vopred, ty už zarastať nejak vážnejšie nebudeš. a celkovo to bol nič moc nápad spoliehať sa na drevorubačské strnisko, ktorým niečo bdueš celý život zakrývať, keď možno je tu riešenie estetickej úpravy.

3. Tekutý dusík sa používa v rámci kozmetického ošetrenia pleti úplne na záver procedúry. Málo ktoré stredisko toto ale používa, všeobecne je to dnes chápané za zastaralá metóda, pritom pravda je taká, že je to skvelá ppči vec. Ty sa pýtaš síce na inú vec - vypalovanie bradavíc dusíkom....jj choď si dať vypáliť polku xichtu :))).

4. Ak už máš akné preč, iba také dozvuky, je možné na tebe páchať všelijaké skrášlovacie procedúry, peelingy, lasere a neviem čo. Potrebuješ ale navštíviť odborníka, nie kozmetičku ktorá patlá xichty vo výklenku v nebytových priestoroch dade v paneláku na prízemí, ani všeobecnú kožnú. Vyslovene lekárskeho odborníka na tieto estetické veci. V bratislave máš niekolko súkromných na úrovni, alebo som ti hodil tú štátnu Miczkiewičku, možno budeš mať fest šťastie a podarí sa ti dostať rovno k profesorke Šimaljakovej...i keď si myslím, že keby si ju uprosil na konzultáciu nejakým zázrakom a videla by tvoj ,,ťažký,, problém a poaknózny stav (dúfam že vidíš tú jemnú iróniu), tak by ti rovno zabuchla pred nosom, že na serepetičky nemá čas. V každom prípade tam sú lekárky, ktoré vedia niečo...ktoré tieto veci vcelku ovládajú, veď vzišli z pod ich krídel napríklad aj také tie novodobé hviezdy ako Novotná (Esthetic) a pod.

5. Prestaň sa zaoberať iba a iba neexistujúcim, alebo hoci aj relatívne existujúcim, problémom, lebo tým prehliadaš iné veci, ktoré sa ti potom vrátia ako bumerang. ;).

kiko12

dpk1 s tym zmachlenim si to prehnal ..som dlho premyslal ako to zakryt zatial ...fuzy az tak nerastu ...tak som skusobne vyskusal a trochu som si to zakryl tak na 5cm

kiko12

trosku som si to zakryl iba na malom mieste ...ze dokonale zmachleny to ne preboha...pouzivam to iba lokalne iba tam nikde inde

dpk1

Čau Kiko,

Počuj ty nešťastník, nejdem nijak znevažovať tvoj problém a útrapy tvoje a večný boj s akné a následkami, ale podľa fotky, to vyzerá s tebou fájn, si sa tu opisoval jak polonetvor. Alebo to máš kvalitne zamachlené, potom nechápem logiku radiť sa s nami na základe fotky kde si namachlený porad jak "možno sa tak narodila možno je to mejbliiin"...

Tie vypuklé jazvyčky, ako si ich nazval, ti asi poradí nejaká doktorka na lekárskej kozmetike...normálnej štátnej. Ak si blava, skús Miczkiewitzovu (kua nikdy neviem ako sa to píše)...síce som počul že niektoré kožné doktorky tam vedia byť potvory, ale tak treba možno skúsiť. Majú tam všetko potrebné, vrátane procedúr ako chemický peeling, lasery a pod., a keď že ide jeseň, pre tieto veci je najvhodnejšia doba, keď že už neni slnečno.

Možno ťa poteší to, že vypuklé jazvyčky sa vždy vždy lepšie korigujú, ako jamky, diery. Takže hlavu hore. Čo sa týka zarastania...no kukám že ty si taký holobriadok, kolko to máš...22? ... moc už nerátaj že nejak začneš zarastať...ono sa ti to síce ešte do 30tky upravý mierne..dorastieš do fúzov neboj ty nič, ale nejaké husté strniská, čo ti to budú zakrývať neočakávaj.

A odporúčam nemachliť sa sajratami, akurát si ešte viacej upchávaš póry, maz sa ti tam premnožuje, zapaluje, kvasí a vznikajú ti nové a nové yebačiky.