Studenti zubneho lekarstva - Heudykova - skusenosti

zubata

Kolko by ma vysla korunka na jeden mrtvy zub, ked si ju dam urobit u vas? Lebo platit za to 300 € u niekoho ineho, to sa mi zda az moc predrazene, obzvlast ak ide o mrtve zuby, ktore uz asi aj tak nebudu mat dlhu zivotnost, tak mi je to jedno. Odpovedzte, prosim, vdaka :)

zdrave.zuby

Dobrý deň, som študentka zubného lekárstva LF UK a ponúkam Vám lacnejšie ošetrenie vašich zúbkov, ošetrenie zubných kazov, výmenu čiernej (amalgámovej) výplne za novú esteticky viac vyhovujúcu bielu, preventívnu prehliadku... Ošetrenie prebieha na Klinike Stomatológie a Maxilofaciálnej chirurgie na Heydukovej ulici 10 v Bratislave a je pod kontorolou skúsených stomatológov. Platíte iba za použitý materiál. Ak by ste mali ďalšie otázky, alebo záujem, môžete ma kontaktovať aj e-mailom: zdrave.zuby1@gmail.com Teším sa na vašu návštevu a všetkým prajem pekný deň :-)

zubar14

Dobrý deň

Ako študent stomatológie vám ponúkam možnosť celkového ošetrenia vašich zubov, od preventívnej prehliadky, ošetrenia zubných kazov, či výmeny starej plomby (amalgámovej) za novú a esteticky viac vyhovujúcu. Všetky stomatologické výkony, ktoré pacienti podstúpia sú pod neustálym dozorom odborných stomatológov. A to všetko za minimálne ceny , ktoré sa pohybujú za amalgámovú plombu od 4,99 max 8,30 a bielu plombu od 10,79 max 16,60 v závislosti od veľkosti kazu. Ak by mal niekto záujem kontaktujte ma najskôr telefonicky alebo mailom. Mail: lacnezuby@gmail.com tel. 0903061458

Maryla

Ahojte,
chcela by som sa spýtať, či je možné si aj preniesť kartu na túto kliniku, a tak sa stať normálnym bežným klientom, ktorého však budú pravidelne ošetrovať študenti. Robia študenti aj preventívne prehliadky? Ďakujem

MichaelaKl

Nie, dentálne hygieničky nie, ale presne tie isté úkony robia študenti zubariny v nižších ročníkoch, takže určite sa to dá.
Cenovo bolo oveľa lacnejší ako zubári, prácou sa vyrovnajú ale sú dosť pomalí na menšie výnimky. Hlavne v nižších ročníkoch im to išlo veľmi veľmi pomaly, s menšími chybičkami, ale takí piataci a šiestaci sú ako klasickí zubári.

LMarika

Praxuju tam aj buduce dentalne hygienicky? Bol tam niekto na hygiene? Myslim tym odstranenie plaku, kamena a pieskovanie. Kolko tam stoji hygiena? A este cena kovokeramickeho mostika by ma zaujimala, ak mate niekto skusenost s mostikom robenym na Heydukovej u studentov, napiste, prosim, co a ako s kvalitou a cenou, budem vdacna za kazdu odpoved.