Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu

Príspevok v téme: Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu
motylik39

zacala som chodit s chalanom, ktory predomnou este nemal vztah aj ked je uz dospely. hovoril mi ze sa namotal na nejake dievca na nete este pred tym ako sa so mnou stretol a ze by ju chcel spoznat. to dievca ho ale spoznat nechce. zacali sme spolu chodit, prislo aj k milovaniu a potom mi po par tyzdnoch chodenia povedal ze chce pauzu...zevraj sa nevie rozhodnut co dalej, pretoze by chcel spoznat aj tie baby s ktorymi si pisal na nete pred tym nez ma spoznal. na to som mu povedala ok chod spoznavat ale na mna uz nemysli a v tom zacal hovorit ze on ma ma rad len nevie co chce....ked som sa s nim o tom rozpravala tak zrazu zmenil nazor ze chce byt so mnou, ze ma ma rad a ze mu na mne zalezi. potom ale neviem naco by potreboval spoznavat este ine a vyberat si ktora je pre neho najlepsia? nechapem tomuto spravaniu, zrejme je to tym ze ma uz 30 a vztah zatial nemal, ja som jeho prva baba ale to zmyslanie sa mi zda dost divne. podotykam ze ta jeho pauza trvala jeden den a zrazu si "uvedomil" ze chce byt so mnou.....co si o tom myslite?

0vecka

nj tiez mi to pride tak ze ak ma typek v 30tke prvu tak nech je rad ze vobec nejaku ma, akoze fakt neviem co vymysla.

Ale ak bude dalej takto vymyslat tak by som siel od toho zrejme nieje uplne po psychickej stranke v poriadku.

Dadula56

Mas do cinenia s chlapom, ktory by zrejme strasne rad bol novodobym Casanovom, len na to akosi nema. Jemu to casom docvakne, ale myslim si, ze naozaj nemas preco vyckavat, ci si on este nerozmysli, ze by skusil aj tamtu a este aj inu. Pricom to jeho skusanie je povacsine v jeho hlave, kedze z toho, ze mu nejaka venovala hodinku casu na pokeci usudil, ze z toho bude vasnivy romanik.