Vonia vam vas partner?

Príspevok v téme: Vonia vam vas partner?
jahodicka

chcem sa spytat.....moj chalan mi hovori ako veelmi mu voniam, vsetko, moje telo vlasy proste ja nemyslim tym parfem....ale on mne az tak moc nevoni ze by som bola z toho az tak velmi hotova. Hovori sa ze partneri si maju navzajom vonat..ja jemu brutal vonim to uz viem, ale neviem ci aj on mne az tak vona. Niekoho zevraj vona partnera vzrusuje no mna nejak nie. Stalo sa vam uz toto? podla mna by to malo byt tak ze bud si obaja velmi vonaju alebo si nevonaju vobec...ale preco je to takto u nas to nechapem.

MultiLevel

nech si kto chce mysli co chce, partneri si musia vonat
vlastna skusenost...pred manzelom som mala partnera, pri ktorom som neriesila ziadne vone. Prosto som ho mala rada a ani mi nenapadlo riesit to. Avsak casom si clovek zacne uvedomovat, ze uz nema chut sa napriklad bozkavat s partnerom, ze nema chut sa k nemu tulit a podobne..ten vztah nevydrzal kvoli mnohym veciam, ale dodned si pamatam ten pocit, ako mi nevonal a teda som nemala na neho chut
Manzel mi vsak chuti a aj vonia neskutocne. A on mi tiez prezradil, ze predoslu partnerku nedokazal oralne uspokojovat, hoci bola zdrava a nemala ziadny zdravotny problem...prosto mu nevonala jej prirodzena vona...

sweater.

ludia co tu pisu ze nehladaj za tym nic, je blud. pravda je taka ze ak si partnery navzajom vonaju, znamena to ze maju rozlicnu geneticku vybavu a ich potencionalnemu potomkovi to poskytne vybornu imunitu a predispozicie na vybavenie tela. je to jeden z viacerych najsilnejsich znakov ktorymi sa ludia pritahuju :)

Prezývka55

Nie kazdy clovek ma rovnaku vonu a niektori ludia viac smrdia ako druhi, nehladaj za tym nic ponizujuce je to proste tak, su ludia co aj ked sa spotia tak nesmrdia az tak ako ako ini a podobne. Je to proste tak a Su ludia co vanaju stale.

jahodicka

noo praveze ja mam dost dobry cuch vsetko zacitim...viem ze moj byvaly ked som ho ovonala za krkom tak mi velmi vonal aj ked sme boli v posilke a spotil sa mne to vonalo....no tento terajsi chalan neviem...nie som z jeho vone az tak hotova a neviem ci to je dobre

Dadula56

Tak polopatisticky-hlavne, ze ti nesmrdi :) Moj nazor je taky, ze kazdy je na vone inak citlivy, ty mozno na rozne vone az tak nie si, teda ti to je viac menej ukradnute. Nehladala by som za tym nic.

pandorica

Môj manžel bol tiež hotový z mojej vône a ja som to nevedela pochopiť, lebo mne on tiež nevoňal, myslím tým, že som z toho nešalela tak ako on.Muži to asi cítia inak, intenzívnejšie ako my baby.