Priatel

Príspevok v téme: Priatel
manou

takže som s priateľom niečo cez 8 mesiacov. Všetko by bolo v poriadku až na to že stale spomina bývalú aka bola úžasná kde všade spolu boli a mam sa este veľa čo učiť aby som bola ako ona. ked som mu povedala že mi to vadí povedal že on vie sledovať nič s tým nenarobí.keby to aspoň nehovoríl tak často strašne má to rani a cítim sa ako keby bol so mnou len preto že s ňou nemoze byť ked mu to poviem mlčí... prosím poraďte čo robiť ako ho zmenit...ďakujem

lilyiankaa

stále tú svoju bývalú miluje, to je nad slnko jasnejšie a teba má asi len na chvíľku, aby nebol sám a nebolo mu smutno ..lebo takto by sa normálny a hlavne vyrovnaný človek so svojím predchádzajúcim vzťahom nechoval ..ja sa ti čudujem, že mu to aj toleruješ a hlavne takú dlhú dobu a také reči .... a ešte keď spolu boli vonku v lete a na to ti povedal, že to neznamená, že ťa podvádza .. no taká istá by som si nebola

pandorica

Asi ťa berie len ako nejakú záplatu na svoje dotrhané ego.Ak nemáš byť v jeho očiach tá jediná a dokonalá, nie je pre teba, zaslúžiš si niekoho, kto ti ten pocit jedinečnosti dokáže dať.Pošli ho pekne "výrečne!" k jeho bývalej, keď je z nej stále taký hotový.

manou

a nakoniec sa preriekol že v lete boli vonku a že na tom neni nič zle že to neznána že má podvádza... a stale si píšu

TinaM

ako s nim mozes byt? Ok, niektori ludia radi spominaju na svojich byvalych, aj ich ospevuju. Vtedy sa to mozno este da prehltnut. Ale aby ti hovoril, ze "sa mas vela co ucit, aby si bola ako ona"??? kopni ho do zadku a radsej bud sama.