Garnier roll on na ploche brusko:)

sysulqa

heey nevete nekto ze od koho je ta pesnicka z reklamy na toto? roll on ci jak sa to vola ??--- na zaciatku tej pesnicqy je ze Oooouu oooooooouu :DD ak nekto vete napiste na tanisa@azet.sk diQes

sasenka

ja som profesionalne sportovala a doteraz cvicim kazdy den,lebo uz mam zvyk:) a vela tancujem:)ja som nechcela aby mi tu ludia pisali,ze ako chudnut:D ale som sa pytala na vyrobok ak s nim nemas skusenosti,pisat si fakt nemusela:)

elablue

Sasenka ja som nemala na mysli chudnutie ale spevnenie postavy a to je rozdiel.To ze je niekto chudy este neznamena ze ma aj pevne telo.Bez cvicenia to vlastne ani nejde.Brusaky nezaskodia ani chudej babe.Ja ich tiez cvicim a mam 44kg.

sasenka

A sak ja nechcem schudnut:D ja vazim 43kg pri vyske 161 a mam peknu postavu:)ja som len pre brusko nieco extra chcela a fakt je to fajnucke,najma kvoli pokozke,ono to totiz obsahuje zeleny caj a kofein ovsema je to aj vonavucke a brusko je rado:)

jujka

to nepomaha je to len reklamny tah staci ak si vybehnete raz za tyzden na korcule alebo bicykel na minimum 2 hodiny a vysledok sa dostavy za par mesiacov ps!iba jedna sladkost denne a nejedzte po 17 00 lebo vtedy najviac telo pribera v tedy pite iba caje

sasenka

VYhodene peniaze,aj za cokolady zbytocne vyhadzujeme peniaze a na co?pre potesenie:)..a ja cvicim:)no je prijemne davat si na brusko tkay nejaky kremik:)

elablue

Baby ked chcete mat peknu pevnu postavicku tak treba aj cvicit a nespoliehat sa na kadejake kremiky a ine hluposti.