Mam obrovske lytka a mega usi

Príspevok v téme: Mam obrovske lytka a mega usi
sashenkablun

moj problem spociva v tom ze napriek tomu ze som stihla mam neprimerane hrubocizne velike litka.kedze som stihla n riflich to nevidno nikto si to nevsimne kym si nevezmem suknu.trapu ma to o to viac ze som aj velmi biela vobec sa moja plet neda opalit a tym litka este viac biju do oci ked si vezmem inisuknu preto sukne takmer vobec nenosim.Moje litka presahuju velkost aj tucnejsej zeny napriek tomu ze som uplne stihla trapi ma to.Usi si viem zamaskovat svojimi vlasmy sikovne uz som chcela podstupit plastiku alecotec ma od toho odhovoril.strasne komplexy mam mala som z toho.v puberte som vzdy pocasie sledovala ci nebude fukat vieyor ci si mam vlasy trocha prilepit k usiam .strasne mundraky mam z toho.viem ostatny kazdy mame svoje nedostatky ale neviem co by som mala cvicit na tie lytka a ci by to mali efekt kedze som cguda nue su tucne Nadvahy nechapem asi po mame som to zdedila.este ste tak velike usi nevideli.len raz pri ztmievan sim sa raz z copom ipovazila vtat ale ked som stretla znameho a videla som ze spozornel pri mojich mega usich mi rozbuchalo srdce.za kolko by mi to plastickt cgirurg urobil.lekar mu jeden povedal ze s takymu sa este nikde nestretol.vlasy inak ako rozpostene ani nemozem byt.niekto mu povedal ze som mali mi rodicia este v dectve to spravit lebo po plastike moze dojst k zmene spravania zrazu bude pridebre vyzerat a neznesiem nahlu zmenu.tak ja neviem.deti to chvalabahy nezdedilibpo mne anu litka anu usi.

rapkacjanko

mmmm boze to milujem a to koli tom nenosis sukne?????to je skoda to ma svoju funkciu mozno je to preto aby tvoje vladali nosit velku vahu mizno v starobe velmi pribwries.podla tvare litok noh sa da povedat aky si v istom zmsle typ.tak cele leto v nohaviciach????to je skodatie usi yakze sikovne maskujes ich??????

marlena

ja som chcela tiez napisat nieco podobne, ale kabel ma predbehol...preboha co je toto ? Ved ty ani sklonovat nevies, slova nedopisujes, pleties, ak sa aj vyjadrujes ako pises, potom asi ludom udrie do oci skor to, ako tvoje lytka a usi...

ina prezyvka

ja si to neviem predstavit, ake hrube lytka? hrubsie ako stehna? a ked to v rifliach nevidno, tak to asi nebude az take zle, ci?

unkindrapkac

nos tmavbe silonky a nenos sukne.v pripade ze si stihla as neprimerane hrube lytka s tym nic neurobis take mas svaly.ine by bolo keby si bola yucna tak aj nohy ti priberu sashka;)

jestejednoup

skus si kanagonom v noci prilepot isi k hlave a obtoc stuhou silno vyskusaj potom mozes si dat vlasy aj do copu nemisis mat prikryte obrovske usi vlasmy.

Laura93

ked píses ze ich mas tak strasne obrovské..tak napís aj ich obvod...mozno len prehánas :)

aj ja ich mám dost hrubé, mám vysku 165cm, vaha 53, a lytka az 38cm :(
ale uz som si na ne zvykla, kedze sa s tym nedá nič robiť :(