Iba "kamarát"

Príspevok v téme: Iba "kamarát"
hruštička19

Zdravím...nikdy som nepísala na fóra ale teraz potrebujem asi počuť nezaujatý názor. Najlepšie od mužov. Takže pred polrokom som sa spoznala chlapom, no mala som vtedy veľa povinností tak som na neho aj zabudla. Náhodne sme sa však opäť stretli a dohodli si rande, na ktoré som ale nešla s nejakým veľkým očakávaním. Ale čo čert nechcel celkom sme si sadli, videli sme sa aj na druhý deň. Potom musel isť do prace na týždeň ale doslova ma zasypával sms-kami, že ma pocit že vyhral v loterii, že som ta prava, že ničim si nebol v živote viac isty-no nenamotaj sa, ked to bolo vzajomne. Potom sme sa opäť videli ešte dalsie 2 víkendy, ktoré boli tiež super. Kvôli jeho práci sme sa potom nevideli 3 týždne, no každý den sme boli v kontakte. No a minule mi zavolal a povedal že rozmýšľal o tom ale že ked príde po takom dlhom čase domov tak sa na mňa neteší tak ako by sa mal a že či budeme ,,kamaráti,, . čo sa mohlo stať že tak rýchlo zmenil názor ?

kdsajkld

Podla mna zmenil nazor lebo je jesen a clovek je taky naladovy v jeseni a chlapi ani nevedia co chcu, oni casto menia nazory ani ponozky tak casto nemenia. :D
A je dobre, ze nejdes na veci zhurta, vazis si samu seba.

hruštička19

fero11111..ked mal taky zaujem o mna ako mi daval najavo, tak neverim zeby si nepockal trosku...ja tiez niesom z kamena a samozrejme ze ma pritahoval len proste na niektore veci nejdem zhurta

fero11111

jaj no prepac ze 30 rocny uz nechce sukat a ze ma vela rozumu tak bud rada ze si mu nedala mozno to je dovod ze nechce byt stebou a nechce sa mu cakat :}

hruštička19

aj mna to napadlo že je v tom asi ina, pripadne byvala s ktorou bol 8 rokov..a ked tak uvazujem mozno je to dobre tak, predsa len ma rizikove povolanie, stale niekde v unii na cestach, neviem ci by som dokazala zit v strachu či sa mu niečo nestalo

hruštička19

pracuje ako kamionista, víkendy je doma, len teraz mu to tak nejak blbo vyslo že sme sa nevideli dlhsie. ja mam pocas tyzdna skolu takze keby ze sa vidime len tie vikendy bolo by to fajn. byva odo mna 20 km takze ani s tym by nebol problem. v nedelu mal prist-slubil to.. ze sa porozpravame ako dospely ludia, ziadne sceny vycitky, na co by to bolo dobre..len sa nejak nedostavil :D