Lekári nevedia prísť na to čo mi je...

Príspevok v téme: Lekári nevedia prísť na to čo mi je...
Ttamara

Bože,JežišMária...čo som ja pokusny králik?.. Podľa najnovších zistení že vraj mám pleseň na tvári. Jeto preto, že ma svrbí tvár, hlavne čelo...a červena. Počul niekto otom?..Lebo ja nie......A musím sa napchávať silnými liekmi..Ja už ani neviem čo je to život bez liekov, som ako na drogach...Bože kedy to skončí....A dalšie vyšetrenia krvi predomnou, aslo 175 OK.,zápal žiadny.....tak čo ešte??
Kedy sa to skončí.,Ja už nevládzem, ani po fyzickej ani po psychickej stránke.
Všetko v norme,,,,a mne niečo je.......:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Ivka 1

Tiamara alergie rôzneho typu sú záležitosťou zníženej imunity organizmu . V prvom rade je potrebné prečistiť hrubé črevo , pretože tam je 80% imunitného systému. Takže detoxikovať a posilniť probiotickú flóru v črevách. Inak sa nevstrebávajú minerálne látky a keď sa nevstrebávajú minerálne látky,nevstrebávajú sa ani vitamíny. Navyše ak je telo zanesené voľnými radikálmi, snaži sa ich zbaviť cez pokožku. Z toho sú potom ekzémy rôzneho typu. Antibiotikami a liekmi rôzneho typu sa organizmus zanáša ešte viac a oslabuje sa imunita.

Ttamar

Lenze ja nemam problem s travenim a snazum sa za tu zdravu stravu...vzdy to bolo ok...tak preci by nemalo teraz. Myslim si..ze strava tu nehra rolu..Ale tak...cas ukaze... ... A ja pevne verim. ze to bude znova ok...A ziadneho odbornika na vysetrenie parazitov nepoznam...

MultiLevel

Agnes, lieky nikdy nevyliecia pricinu vzniku hoc coho. To je zas moj nazor, moja skusenost a za tym si stojim :) Co sa tyka ekzemu, neviem ci si nedavno videla v telke takeho maleho chlapceka, ktory mal ekzem naozaj po celom tele, aj tvaricke. Mal to fakt hrozne. Pomohlo mu az vitarianstvo. A to samozrejme nie je jediny pripad. Uznavam, ze kazdy sme iny, ale co poznam ludi a seba, tak dlhodobou zmenou stravy sa naozaj vytracaju problemy.

Agnes998

Zmena jedalnicku vacsinou nepomoze, mam s tym vlastne skusenosti, casto su lieky naozaj jedina mozna pomoc. Ja som si kupila knihu o prekysleni organizmu, jedla zasadite potraviny, pila zasadite cajiky a moj ekzem sa len zhorsoval. Pomohli az lieky

MultiLevel

Ttamara, ja rozumiem, ze lieky ti to zmiernuju...ale budes ich brat dozivotne a nikdy, nikdy nevyliecis PRICINU vzniku tohto ochorenia. Ani len netusis, co vsetko za tymto moze byt...
Priklad. Kamaratka roky rokuce trpela aftami v ustach. Kazdemu sa z casu na cas objavi afta, ona ich vsak mala v puse tak vela, ze nedokazala jest, ani sliny prehltat, lebo ju to tak bolelo. Lekari nasadili silne lieky a liecili zaludok. Ja som sa pohrabala v knihach a v psychotronickej poradni som nasla, ze jej problem suvisi najma so zapalom v prinosovych dutinach, na co jej lekari povedali, ze to je blbost a nema to ziaden suvis.... Liecila sa podla psychotronickej knizky a dnes nema absolutne afty. Dolezite je vzdy vyriesit pricinu vzniku, nie vonkajsie prejavy ochorenia.
Z tvojho jedalnicka totalne vyluc sladkosti, biele pecivo, kolace, napolitanky, sladene vody a podobne blivajzy. Z masa vyluc na isty cas bravcove, pokus sa zhanat si od drobnochovatelov kuracie maso, ktore nie je nadopovane kadecim. Jedz vela zeleniny, cistej vody, zajdi za odbornikom a nechaj si urobit vysetrenie na parazity v tele. Nie je to az take drasticke ako to cele znie, ide o zbavenie sa toxinov, jedov z tela. A potom zarucene nebudes potrebovat lieky

Ttamara

tak po 1/ Niesom typ, ktorý uráža iných

2/ To ako som písala.,popravde mi bolo z toho do plaču, preto ten štýl

Agnes..navštevujem najlepšiu lekárku v meste...

Ivka...som alergik.,na moju pleť výlučne iba jeden krém NIVEA.,toje moja značka..akonáhle by som sa pokúšala niečo iné,moja pleť reaguje pálením,svrbením. To isté platí aj na makeupy, preto len výlučne jednu značku antialergicku..a tiež len príležitostne. Podobne je to aj o očných tieňach..pri nich mi napuchaju očné viečka, preto radšej nie..iba ak príležitostne..a tiež rúž na pery,,iba ak jeden deň a krátkodobe.. Toľko.,som radšej prirodzene krasna bez líčidiel....Ešte tak špirála na mihalnice..ta mi nespôsobuje problémy..

A preto som si zvykla, že len ta nivea a prípadne špirálika.,nič viac..

Ked som bola tehotna, brala som vyživové doplnky, pamätám si, že vtedy sa mi tiež robili malé exemiky po tvári.,proste neznesiem to. Akonáhle som vylúčila, bolo to ok.

Ja by som prijala, že jeto alergického pôvodu, že mám vylučiť nejakú potravinu..ale brala som aj najsilnejšie lieky na trhu na alergie a není to alergickeho pôvodu..vyjadrila sa lekárka. A to čo mám, že sa z toho dá dostať, len dlhodobejšie,,,že ten najlepší liek, na plesne ktorý mi chcela ponuknuť,vraj stiahli z trhu, lebo bol škodlivý,,tak mi dala iba nejaku náhradu....Ona sama nevie, či mito zaberie.....Ešte k tomu doplniť nejaké vyšetrenia, rozbory krvi u obvodnej..

Multilevel, ak by som prestala brať lieky, ktore mam..moja tvár by sa zhoršila, začervenala, exemy,fľaky, svrbenie, pálenie...A takto to je zčasti zakryté..a to svrbenie nik nevidí..
A občas vidím červenú pokožku, ktorá svrbí aj na hrudníku,,ked si na seba hodím nejaký ten rolák,,čoje teraz typické....tak s tým som tiež nikdy nemala problém..

Tak neviem, čo sa to deje...

A môj jedálniček...úplne, že všetko...mäso, zelenina, atd...mlieko, biele pečivo,,aj celozrné, hoc trocha pomenej.,strukoviny...a sladkosti, na ktorych som zavisla, ale už som si povedala, že sa zapriem..a skúsim to bez..

MultiLevel

jasne, na vsetko dajme silne lieky, lebo tie zarucene pomozu. Ach boze, nase zdravotnictvo.................................................................Nie som odbornik, ale viem, co mne pomohlo pri zdravotnych problemoch. Moja rada, lieky prestan uzivat a skus tu napisat svoj jedalnicek, skusim ti poradit, co by bolo treba z neho vylucit. Niektori ludia stale nechapu co vsetko si jedlom sposobuju. Treba sa precistit, znicit parazity atd atd atd