Leciderm na akné

konvalinka19

masku pouzivam dalej.. a uz nestipe ;) asi len na prvy, druhy pokus.. a gel je super a aj cela ta kozmetika. Po dlhsom testovani mam pocit ze mi sadla najlepsie zo vsetkych znaciek co som skusila.. (a bolo ich uz vela)

leila221

Len ma stve ked som chcela si ist dalsi ten gel leciderm kupit take zase som si musela kupit tu sadu aj stou maskou takze mam masky habadej :D to ani nesstihnem pominat preboha .... dnes si teda dam masku nech mi to ubuda :D:D A aky je tvoj nazor na tu kozmetiku?

leila221

Ano aj ja som nahodne objavila tuto znackku doteraz som pouzivala la rosche posay effaclar a bola som s nou spokjna ale chcela som nieco nove a akurat sa mi aj minul la rosche tak som si celu tu radu leciderm na problematicku plet kupila cize pletovu vodu, krem , cistiaci gel a masku, no po prvom pokuziti sa mi zdalo ze nic sa nezmenilo ale stale som to pouzivala a poslednej dobe vydim velky rozdiel na mojej pleti menej sa lesknem plet je menej zacervenana a aj pory su menej vyditelne a celkovo plet je hladsia takze som velmi spokojna s touto kozmetikou:)