Čo so zivotom

Príspevok v téme: Čo so zivotom
marrkk

ahojte, mam 27, a zistujem ze stale neviem co so zivotom, striedam zamestnania, nemam stalu priatelku, som introvert, neviem byt dospelym, na jednej strane mavam svetle obdobia, ked sa snazim, chcem byt prospesny, ucit sa nove veci a naopak mam obdobia nostalgie, kedy premyslam nad minulostou a celkovo az moc premyslam a utapam sa sam v sebe, mam v hlave milion myslienok, ani neviem co mi vlastne chyba, co by spravilo stastnejsim, stracam pomaly aj kamaratov respektive uz to nie je take kedysi, akoby som stale nevedel najst svoje miesto na svete, mavate niekto podobne pocity ? vdaka za prispevky

podobny

ja som na tom svojim sposobom rovnako. motam sa dlhsiu dobu v kruhu a neviem z neho von. mam pocit ze nic nema zmysel, nic ma nenaplna. mam 26. ty mas aspon zamestnanie. ja nie, vsetko co som robil ma nenaplnalo, ani po stranke financnej, ani obsahovej. momentalne studujem a som bez prijmu. ale bohuzial ani to studium mi nedava to co som si myslel, ze mi da. uz som z toho zufaly. chcem iba najst svoj priestor, svoje miesto.

Toska

Ahoj nie je na škodu že striedaš zamestnania,učiš sa nove veci a hlavne poznavaš ľudi,to ti len prospeje,keďže si introvert.Prospešny si,vieš si na seba zarobiť.Priatelka?to pride samo.Začni čitať knihy a myšlienky sa usporiadaju.Radšej jedneho dobreho kamarata ako 10zlych.Hovori sa kniha,priateľ človeka....