Veštenie - Nové Zámky

Deria

ja sa vam cudujem, ze si davate vobec vestit. jasne, ze kazdy chce pocut o sebe len to dobre. predstavte si, ze vam niekto vyvesti nieco zle. vy tomu budete verit alebo aj nie celkom ale budete to mat uz raz v podvedomi zaznacene, ci chcete, ci nechcete. potom sa to aj splni. lebo nase podvedomie pracuje za nas a v podstate v nas prospech ale ked ho narusime negativnym myslenim, mozeme si tak narusit rovnovahu celeho nasho myslenia, teda aj negativne ovplyvnit svoju buducnost.

vvvvvvv

Pani Bajkaiova byva na M. R. Stefanika 81. Je to jeden z tych 11-poschodovych cinziakov pri zeleznicnej stanici. Okrem toho este na G. Bethlena 28 byva Izabella Csabaiova, to je tiez v Novych Zamkoch.

jankabri

mozem len suhlasit, marianetta je dobra vestica, aj ja mam s nou osobnu skusenost a to som bola predtym ako som vyuzila jej sluzby velky skeptik co sa vestenia tyka. dnes je tomu inak.

enrica

ja mam dobre skusenosti s vestenim online, ked potrebujem, dam si vestit na rendyta@email.cz. vestica rendyta mi doteraz vzdy dobre poradila a pomohla. vraj je este dobra marianetta na www.marianetta.wbl.sk