Magrilan PPP

Príspevok v téme: Magrilan PPP
Mkk

Ahoj lidi,máte niekto skusenosti s užívaním magrilanu 20g? Ja ho beriem už týždeň kvoli bulímii ,síce cítim že zabral,neprejedávam sa ,teda vobec mi nechutí nič jesť ale býva mi velmi zle od žalúdku a myslím že mam z neho aj uzkosti (tlak na hrudi,dýchavosť...) Ale zase odkedy ho beriem nechutí mi jesť a to je fajn..Myslíte že tie stavy su len počiatočné a prejdú alebo ho mám vysadit ? ...jeden den som si tabletku nedala a bolo mi fajn,tak teraz neviem :/

ja len

Mkk, ty sa hlavne rozhodni, ci tie lieky chces vobec uzivat. Ty si ten Magrilan nasadzujes a vysadzujes ako sa ti zachce. Potom ani necakaj nejaky ucinok!

Mkk

Ahojte , vie mi niekto poradit či vadí ked začnem v jeden den uživat naraz znova aj magrilan a aj antibiotiká na zapalene hrdlo ? .. može to mat slabší učinok alebo nejake negativny vplyv?

LadyOpium

mam 19...chodila som na obchodnu akademiu ale nedokoncila som ju zo zdravotnych dovodov...teraz mam invalidny..ty mas kolko rokov?chodis do skoly, ci pracujes?a koho mas geraz psychiatricku?

LadyOpium

a ked uz sa o to jedna ta psychiatricka ma 85kilov a vravela mi, ze aj keby mam 70kilov co je na mna uz nadvaha vraj to nevadi a nasledky nadvahy su ovela skodlivejsie ako nasledky anorexie...kazdy druhy clovek co umrie na infarkt ma nadvahu aanorekticky umru len 10% niekedy ani to niesama poznam jedni tazku anorekticku ma 175cm a 30kil a zije chodi a setko robit moze.....a ja vobec niesom vychrtla a v skole som odpadlas len raz...ked som bola podvyzivena teeaz mam normalnu vahu ked chces vedet ale ty este aj tu normalnu vahu zavidis ,ebo si asi obezna..a invalidny nemam kkoli anorexi ale koli vrodenym zdravotnym problemom...ale oc ta s tym budem zatazovat sak tysi myslis ze anorekticky nemaju nikoho no ja mam tolko priatelov ze by si sa posrala...asi ty nemas nikoho ked tu odpovedas na kazdu jednu temu a same kokotiny len aby si zaujala...

Mkk

celý magrilan je blbost musela by som ho požrat asi 10 denne aby som zabudla na to blbé jedlo ... a ani to by nepomohlo možno ... tabletky su blbost ,treba odstranovat pričinu

tereza123456

LadyOpium, ako sa vola psychiatricka a psychologicka ku ktorej chodis? A kolko merias, ak sa mozem opytat? A kolko mg uzivas Kventiaxu? Ja beriem 100mg, brala som 150, ale vysadzujem si ho, nechcem ho.