Som lacná dievčina, už som na dne!

Príspevok v téme: Som lacná dievčina, už som na dne!
hakybaky

Viete.je to také komplikované. Mám veľmi pochybnú minulosť a stašne sa hanbím za to ako som sa správala a cítim k sebe neskutočný odpor. Tak ako som sa správala, to som nebola ja, ale uplne niekto iný, kto chcel asi len uputať pozornosť...teraz ju mám no uplne inak ako som si predstavovala....Nemám sa rada ani trošku aj keď niesom škaredá, vždy bol o mna záujem ale už nemám žiadnu hodnotu. Som úplne na nule zaškatulkovaná ako radodajná lacná dievčina. Chcela by som si vybudovať novú povesť na úrovni ale už si myslím že je všetko stratené :( Denne plačem, lebo viem že u ľudí nemám ani štipku úcty. Má o mna zaujem dost chlapcou, ale všetci ku mne majú taký lacný postoj, npr. žiadny ma nezavolá len tak von pokecať, pritom som dosť inteligentné dievča. Vždy ma zavolaju iba ked im ide o sex, je nejaka chata alebo niečo podobne, samozrejme nepriamo to dajú na javo....

a Pre toto si nemôžem nájsť frajera :(

psc

Nemas spravny postoj k zivotu. Kazdy clovek preziva nejaku fazu. Kazdy blbne po svym, no a co na tom??? Treba sa zabavat, lebo na konci smrtka stoji, chapes? A vzdy lepsie je sa zabavat ako riesit napr. to, ci pojdem do neba alebo do pekla po smrti:)

mimulo

Zdravím všetkých! To som ja, p.d. alebo psc:) Verim, ze som vas svojou pritomnostou bud potesil alebo nepotesil ako spravny schizofrenik:D

eddings

A ides s nimi ked zavolaju? Ak ano, tak sa necuduj...ak nie, je to dobry krok na opatovne ziskanie sebaucty.

Mam najlepsiu kamaratku, ktora tiez spala s desiatkami chlapov, a potom zrazu zmenila svoje spravanie, stal sa z nej uplny rodinny domacky typ. Nechcelo sa mi verit ze to vydrzi, ale vydrzalo. Poznam ju lepsie nez jej rodina, vedel by som keby len predstierala. Snad ti to doda odvahu

Prezývka55

hakybaky no a? treba sa vediet vediet obranit a keby mi niekto toto povedal tak jej poviem vidis zatial co ty si doma sedel na riti pred tv ja som si skvelo uzila :D treba byt hrdy na to co robis :)
Nepochopim ludi co nieco robia a potom sa za to hanbia, sak ked to robim tak bud si za tym stojim alebo to nerobim.

hakybaky

ja viem, ja som vzdy tuzila po dokonalom chlapcovi...mala som asi 16 a kamaratky okolo mna mali za sebou prve lasky, sex a tak..a ja nic stale som cakala na toho praveho...

potom som si povedala, ze aj ja si chcem uzivat a zacala som behat po diskotekach a kazdy vikend to bolo nieco take jednorazove zakazdym s niekym inym, nehovorim priamo sex ale tak chapete.

nebolo toho tak stasne vela, ale ludia si domyslaju, vymyslaju, radi rozpravaju a siria reci....ked vam niekto uplne cudzi zo 45 km vzdialeneho mesta povie ze.....jaj teba poznam ty si ta stetula...neni to vobec prijemne...

a tak ma to neskutocne zacalo hnevat, nie pre to, ze ludia o mne rozpravaju, ale pre to, ze to som nebola ja...bol to niekto uplne iny, cudzi....a to ma sere najviac ze ja som uplne ina, ako si vsetci myslia...

aj moje kamaratky mi povedali, ze v tom obdobi ma nespoznavali, ale ako to vysvetlit inym ludom...je tazke sa prezentovat pod nejakym novym menom ked vsetci vas maju zafixovanu nejako...

Prezývka55

Podla mna je to uplne jedno a problem je len v nej samej a v tom ze treba robit to za co sa potom clovek nehanbi, ak sa hanbis za to ze si kdekoho mala potom si to nemala robit. Poznam ludi co sa za to vobec nehanbia, ved preco by sa niekto mal za sex hanbit ak ho chcel nie?
Takze rob take veci do buducna za co sa hanbit nebudes, to je jedno ake hlavne nech su pre teba prijatelne, ostatnych mozes mat na salame.