Bolesť hlavy

Príspevok v téme: Bolesť hlavy
sofia35

Dobrý deň, ahojte..

už tretí týždeň trpím strašnými bolesťami hlavy. Najprv som si myslela, že je to len zmenou počasia alebo únavou. Bolesti však neprestávajú, tabletky mi nezaberajú a bolesť sa zo dňa na deň zhoršuje. Hlava ma bolieva v zadnej časti až mi to prechádza do uší, niekedy mám tak veľmi zaľahnuté v ušiach, že ledva počujem. Jediné čo vtedy počujem - je ako mi bije srdce, ale mám pocit, že mi bije v hlave nie v hrudníku. Samozrejme som objednaná na vyšetrenia, ale najbližší možný termín je až o týždeň. Často zvraciam bez toho, aby mi predtým bolo zle. Menia sa mi nálady, som z toho taká nervózna, že niekedy leziem sama sebe na nervy. Ale tá bolesť sa už nedá vydržať. Nemáte nejaký typ, ktorý by tú bolesť utlmil. kým bude piatok a ja pôjdem k lekárovi... prosím

sofia35

moja praktická doktorka mi dala len odporúčanie na vyšetrenia (a to som sa dokonca pred ňou rozrevala od zúfalstva) a čakám veru na neurologické vyšetrenie.. skúšala som niekoľko ambulancií, vo väčšine ma odmietli s tým, že majú maximum pacientov.. piatok 15teho bol najbližší možný voľný termín.. straty vedomia nemávam...

kablica

Ak casto zvracias bez predchadzajuceho pocitu nevolnosti, tak je to dost zavazny priznak na to, aby ta neurolog zobral ako akutny pripad...plus dalsie problemy, ktore opisujes, su dost zavazneho charakteru. Cakas na vysetrenie na neurologii? Pokus sa poziadat praktickeho lekara o to, aby ti napisal odporucanie, ze prosi o okamzite vysetrenie...ale ak by sa ti stav zhorsoval teraz cez vikend, tak chod na pohotovost. Nemavas aj stratu vedomia?