auuu

misul

vies co najlepsie je ked ta pred sexom vyprstuje potom je to uz ok a budes vlhsia a potom to pojde a nebude ta nic bolet

cwrbka

vcera sme sa zasa s priatelom milovali- sice som este nechcela, lebo to bol len druhy den a bala som sa, ze to este nie je zahojene, ale to vyslo OK, prvykrat sme si dali poriadny pozor, aby som bola dost vlhka a druhykrat sme pouzili aj lubrikacny- a NEBOLELO MA NIC!!!! ani po tom, a a ni teraz nie :))))))skus to aj ty, mozno to bude len vo vlhkosti

smajlinka

uz je to 3 den odvtedy a je to celkom oka... teda uz to ani necitim... :) snad sa to uz nezopakuje bo teda nič prijemne :( aaale fakt by ma zaujimalo co to sposobuje...

mari

Väcsinou sa negativne vyjadrujem o dealeroch Aloe-vera produktov, ale v tomto pripade je jednoznacne najlepsi Aloe-vera Gely od Forever Living.

cwrbka

ja uz lubrikacny mam, len sme ho este nepouzili (akosi nikdy nebol v inkriminovanom case poruke), ale uz nabuduce nic nenecham na nahodu a budem ho radsej nosit stale ..inak odporucam ten modry od durexu (play)- na baze vody, bez zapachu, ok. mentolovy je vraj tiez super, aj ten idem vyskusat- ale vraj strasne chladi, kamoska povedala, ze jej vraj skoro "zamrzla" :) ale dufam, ze lubrikacny nam toto vyriesi

nani

inak mna aj napadlo, ze by to mohlo suvisiet aj s vlhkostou, bo ked som viac vlhka, tak ani necitim,ze som nejaky sex mala...myslim ako ze nic ma nepali uplne v pohode..v pondelok asik skocim kupit lubrikacny gel a skusim tak, mozno to bude lepsie :)

cwrbka

smajlinka, beries HAK? a vazne treba par dni po tom "natrhnuti" pockat..my sme sa s priatelom milovali vcera, este som nebola OK, som to nejako "pretrpela"- az take strasne to nebolo, ale dnes si to vycitam....si na to davam framykoin..ale ma to nebavi takto za kazdym sexom trpiet....ma niekto skusenosti, ako s tohoto problemu zbavit?? PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIM

kačik

smajlinka- tomu treba nechat par dni, nech sa to zahoji..ale ja netusim, z coho to mame, mozno ich mame len male alebo sme nedostatocne vlhke :(

smajlinka

no mne sa to stalo po prvykrat včera... a dnes ked sme to sli robit mi az slzy vyhrkli ked siel dnu... takze nič ine ako fajka nam neostavalo..