Tajne typy na partnera?

Príspevok v téme: Tajne typy na partnera?
Diadia

aneb kde k nemu vobec dojst... kde ste spoznali toho vazho?
som typ zeny ktora je sice navonok silná no potrebujem svojho chlapa aby ma niekedy jednoducho ,,pritiahol pod svoje kridlo a pomojkal,, problem je ze ho nemám a vyzera to tak ze dlho ani mat nebudem.. nikto ma nevie zaujať alebo sa boja ozvat napisat a potom si clovek mysli ze nemaju zaujem...preco chlapi nie su ako kedysi? jednoducho ked sa im niekto paci, idem do toho, vypytam si cislo hoci aj na ulici ved to je uplne zlate no nie dámy? :) to fakt teraz ficia len zoznamky na nete?

phoe

Ked som bola mladá a pekná, tak ma balili na každom rohu, az mi to liezlo na nervy. Teraz sa asi muži žien boja

Cindy35

inak, ak Ti ja mam poradit, je dobre chodit medzi ludi a tam Ta priatelia zoznamia so svojimi znamymi a tak mozno sa Ti niekto zapaci.

ale ked ides do nejakeho podniku s kamaratkami viacerymi, vacsinou sa muzi hanbia oslovit, ked je vas viacej. idealne je ked ste dve kamaratky, tak nejaki dvaja vas hadam oslovia.

mne sa v sobotu stal uplny extrem, ze som sa ocitla na jednej velkej diskoteke vo Viedni uplne sama. nebolo mi do smiechu, lebo som tam dosla za kamaratmi a oni medzitym odisli. no na to treba odvahu sama zena na diskoteke. ale potom sa naozaj zoznamis raz dva, len ci o to stojis, lebo taky velky cernoch mi nechcel dat pokoj. vyhadzovac mi doniesol drink, musela som vyzerat dako stratene. a potom taky fesak obrovsky daky bodyguard ma pozval na ranajky, ale som odmietla. potom som tam stretla dvoch znamych, tak sme sa chvilu rozpravali, jeden z nich je policajt. zrazu, to uz bola zaverencna, prisiel k nam taky typek v obleku a dal mi vizitku s tel.cislom, taka cudna vizitka, policajt povedal, ze toto prvykrat videl a nakoniec som to doma pozerala, ze to bol gigolo. ale taky obstarozny. neviem ci som az tak zufalo posobila teda..

Cindy35

pre odpovedam: malo chlapov je tak sebavedomych ze by sa nezlaklo, keby ich ona oslovila, to jej zle radis

na druhej strane internetove zoznamky su onicom, tam clovek najde mozno kamarata ale partnera nie. aspon moja skusenost. neviem co by som Ti poradila, asi to treba nechat na osud

odpovedam

No neviem.... preco cakas od druhych, ze sa dovtipia, co chces ty? preco si myslis, ze chlapi nie su ako kedysi? Preco si myslis, ze vacsina peknych zien ma nizke ego?

Mozno problem nebude v krase, ale niekde uplne inde. Pekna zena neznamena hned skromna, uprimna, inteligentna, vyrovnana atd. Uzasnych gentlemanov je dost. Problem vidim v tvojej hlave. Mozem sa samozrejme mylit. Ale neprojektuj svoje potreby do druhych ludi. To by ti poradil aj psycholog. Ked sa ti nejaky chlap paci, oslov ho ty. Povedz mu trebars, ze mas prijemny den a velmi rada by si sa o svoju radost podelila s niekym dalsim a pozvi ho na kavu. pripadne zapoj kreativitu... ale naozaj necakaj, ze ti nejaki cudzi chlapi budu citat myslienky...

Diadia

ja neviem :D ja uz som taka zúfalá ze to je jedno hlavne ze zen chlap nebude solit jednu nadávku za druhou a bude aspon trochu inteligentný a mat prehlad (najlepsie brunet kebyze si možem vybrat :D)
paci sa mi jeden spolužiak z vysky, zdá sa mi ze ma ku mne bližšie pise mi obcas ale potom su zase dni kedy nic absolutne...a viem ze po nom ide strasne vela bab takze asi nic ze? :/

hihihaha

Nechcem sudit podla krasy ale predsa prvy dojem je otom a ked si ozaj pekna tak mozes dotycneho oslovit hocjak :D ale napr. Mne sa prihovorila jedna slecna v autobuse stylom : odkial si , este som ta nevidela :D trocha take hrrr ale vpohode :D nevravim ze pomne sla len trocha sa chcela pobavit :) aaaa co sa tyka toho ze preco mi sa neozveme ? Tak z mojho pohladu ked vidim peknu babu tak si poviem ze ma vysoke naroky a posle ma kade lahsie:D este ak sa smiem spytat kde chces oslovit dotycneho ? Bus? Vyska ? Ulica ?

Diadia

chlapi prosím vas poraďte mi :D ako vas osloviť normalne (ked som zena) aby ste po mne nekukali ci mam vsetkych pohromade? nejaku frázu alebo hocičo

Diadia

ale precoooo? ved vsetky sme zeny a chceme vztah nemôžete taku mat len preto,ze ju nikdy neoslovite a vzdate to bez snahy nie preto ze by vas take zeny odmietli...
ja by som sa potesila ze KONECNE niekto a spontanne
vlastne takto vonku niekde ma este nikto neoslovil vzdy iba cez fb..ja by som sa strasne potesila
inak len tak btw vsetky pekne zeny alebo aspon vacsina maju kvoli tomuto nízke ego nebiem coho sa bojite...

hihihaha

Haha baby tak to je , tak dajte nam ideu ako vas oslovit. Ale je to pravda tiez ked vidim taku vyssiu triedu tak vopred vzdavam boj :/

Diadia

presne presne :D normalne si uz pridem jak nenormálna nie ze by som si teraz namyslala ale tak chlapi si ma všimnú ked prejdem okolo a nic...nikto?!
pred vyse rokom som sa dala dokopy s mojim uz ex a az POTOM mi napisal jeden fesi kamarat ze skoda ze dom sa mu pacila atd.....SI SA NEVEDEL OZVAT SKOR?? asi tak..
ale vzdy to tak je uplne kocky maju takých blbcov lebo sa raz odvazili nieco povedat a zoznámiť sa...
ne vazne asi si zacnem pýtať cisla ja...