Zrak, tlak v hlave

Príspevok v téme: Zrak, tlak v hlave
Jagi

Ahoj,

Idem rovno k veci včera som si dal prvý krát marihuanu a uvedomil som si, že už by som to vživote nespravil ... neviem čo som čakal asi tá zvedavosť ... vyše 3 hodín som mal menšie halucinácie, spomalený svet a mal som strach a tým som si asi privodil to čo mám nemohol som spať tak som sa zveril rodičom stým čo som spravil a, že to lutujem ... ale moja otázka je či to na mňa nemohlo nechať niečo takéto ... furt mám pocit jemného točenia hlavy hlavne keď ležím a mám zavreté oči dokážem byť v poriadku iba ak sa s niekýmm rozprávam, ale ten stav ako "po opici" podobné mi furt pretrváva malo by to zmiznúť do nejakých dní neviete ?? už sa objednávam psychologičke som menší hypochonder a nechcem si s týmto zničiť život .. doteraz bolo všetko super ďakujem ak sa ozvete píšem sem preto lebo sa mi nechce čakať na psychologičku Ďakujem.

Ailise

Podľa mňa ti to určite prejde. Veď to je ešte skoro, keď si si to dal len včera. Inak viem, že to je niečo iné, ale ja som si raz dala víno na lieky a bolo mi divne ešte niekoľko dní potom.

jaguaar

Nemyslím si, že to mám až také strašné zatiaľ a príjemne sa cítim v blízkosti ľudí ... rozumných, keď sa rozprávam ... myslíš si, že sa z toho ide dostať na 100% ??

He Is Legend

panickaporucha.blogy.atlas.sk

Precitaj si tento blog chalabna ktory sa tym trapi odekdy si pohulil marisu mohla sa ti spustit velice neprijemna vec a to uzkostna porucha alebo panicka to site mam aj ja a tiez som hulil par krat v zivote a beriem uz aj AD.. kazdopadne ti ale drzim palce nech sa z toho dostanes cim skor