Chcem sa začať zdravo stravovať čo najviac, poradte kto máte skúsenosti.

Príspevok v téme: Chcem sa začať zdravo stravovať čo najviac, poradte kto máte skúsenosti.
zdravážena

chcem sa zdravo stravovať lebo už si viem viesť sama domácnosť. čo by som mala jesť?. viém že hlavne zeleninu, ovocie, najlepšie bio vyživné viac. .. ale čo mlieko, káva, čaj? rozmýšľala som že ci ich prijímať aj nadalej ale možno jedine BIO ?... su na to rozne názory...alebo mäso? hydinové, ryby.. málo a bio ?... úplne vylúčiť pečivo, sladkosti, vypražané a mastné veci to viem. čo mliečne veci? mám slabosť na syry ako su lerdamer a pod. alebo jogurty vylúčiť?.. cereálie?... poradte mi čo a ako. dakujem...

redka

pozri si filmy foodmatters, forks over knives, healing cancer from inside out a podobne... mozno najdes odpoved.... ale aj tak je najlepsie najst si zlatu strednu cestu.... tiez na YT videa od dr roberta lustiga lustiga... alebo akus aj cesku stranku, ktora ma podobny nazov ako tato... radi tam pan Zajicek, tiez ceska stranka upramene, clanky vlada zlatosa...

inac osobne si myslim ze nie vsetko bio je bio...niekde som citala ze bio je taka zelenina, ktora je hnojena v noci :D :D :D