Mám 14 a nemám menzes, iba výtok

naťa

Cavte je vobec nechapem com chcete kramy tak velmi tj strasne nepriemne mas pocit ze chodis a curas a v noci kvoli nim dakto ani spat nemoze niektorí maju silne bolesti ...hej a väcsinou ich dievcata dostavaju v tolkych rokoch ako ich mama takze sa moc neteste je to velmi neprijemne

jacki

ahoj dius ano je pravda,ze ziadny vytok nieje dobry,no neboj sa menzes dostanes,to je u kazdej zeny ine,niektora to dostane skor,ina zase neskor.No pre tvoj pokoj,skus navstivyt lekarku.

smile-smile

Ahoj :-) ziadny vytok, ktory nejak zapacha alebo ma inu ako sklovitu alebo mierne hlienovitu konzistenciu nie je v poriadku. Este chvilku pockaj a potom chod na vysetrenie. To je moj nazor. Nebude ta predsa klasicky vysetrovat ak si panna, tak ziadne strachy ...ale ono sa stava,ze hnedy vytok je predsvest menstruacie. A okrem ineho mas len 14, dnes je sice trend, ze dievcata dostavaju mesntruaciu skor co je zapricinene skorsou vyspelostou ale su aj dievcata, ktore si musia pockat aj dlhsie ako do strnastky. Drzim palce :-)

PsychoPrincess

Neboj sa, skôr či neskôr sa menzes dostaví, zatiaľ si vychutnávaj život bez neho :D ... ja som ho dostala v 15stich a veru nenahnevala by som sa, ak by som ho dostala aj neskôr - nič príjemné =/ ...

Diúš1499

Ahojte baby!
Už som sem raz písala, takže mám 14 v júli 15 ;) krámy nemám, iba výtok ( ten mám asi rok aj niečo ) ten môj hnedý výtok trval asi týždeň, teraz mávam znova iba bledo-žltý vytok. Mamina dostala keď mala 14-15 :) inak cvičím fitness, môže ro niako ovplyvniť príchod menzesu ? Strašne sa bojím, šetky baby to už majú :( prosím poradte :) som dosť nízka na svoj vek..,

kablica

nestresuj, vsak mas len 14 rokov, navyse kedze uz mas hnedy vytok, tak menstruaciu dostanes v priebehu par mesiacov, mozno len tyzdnov