Bol to duch?

Príspevok v téme: Bol to duch?
verca-82

Ahojte dnes asi hodinu dozadu sme boli ja a dalsie dve kamaradky v posilovni .. ja som cvičila na nohy vedľa mna kamaradka robila brušáky a ďalšia oproti behala na bežiacom páse .. ked zrazu som počula že nieco cinklo akoby kľúče o železo .. opakovalo sa to pár krát ked zrazu kamaradka čo robila brušáky skrikla že sa hýbe vreco na boxovanie.. boli sme od neho asi 7 metrov a pozorovali sme ho chvilku ked raz sa hybalo z prava do lava a potom akoby do neho niekto bachol otočilo sa a znova sa kyvalo .. mysleli sme si že to mozno niekto nad nami buchol o zem nieco (boli sme v pivnici) ale asi po 3 minutach to neprestavalo tak sme si povedali že si to nebudeme vsimat a ono to zosilnelo .. asi po 15 minutach ked sme sa rozpravali to preslo pomaly ... mam aj kratke video ak mi niekto neveri ... čo si o tom myslite ????

verca-82

pozrite načo by som si robila srandu z ľudí ?? ja na to tiež náladu momentálne nemám a už mi je jendo neveríš never ale keby ste tam boli skoro dve hodiky v posilke a pol hodinu by sa tam hupalo vrece tak nevei či by to bola sranda .. každý povie ja by som sa nebál to aj ja som si veľa krát povedala no ked došlo na niečo také tak som zbledla a bola tichoa bola som rada že somneni sama .

LILIII

Ja som "holdovala" alkoholu vcera a dnes mam len take mensie dozvuky no ked si to video pretacam, stale sa to vrece hybe .... asi mam podobne vidiny ako ty verca-82 :D

lilyiankaa

...alebo ste si chceli z ludi spravit prdel, ale nakolko sa to nepodarilo a nikto vam tu neuveril, tak radsej to zahovoris tym, ze ste nieco popili a mali ste vidiny ... ha ha

verca-82

:DD no díky teda :D ja som to chcela natáčať aj dlhšie ale kamarádka mi tam potom už zobrala mobil takže asi tak no :D ale nakoniec sme došli s kamarátkou k záveru .. ked sme tam boli potom čo sa to vrece hýbalo asi týžden po tom a cvičili sme a zhodli sme sa na tom že možno sme niečo vypili alebo sme mali nejaké vidiny možno :D

somduch

Na duchov veľmi neverím , ale verím že existujú omietkoví démoni . Ak to vrece je blízko omietky tak to všetko vysvetľuje :)