Mám 100 kíl...

Príspevok v téme: Mám 100 kíl...
jaaaannnmsss

takýchto tém tu bolo milión, ja viem... podobných takisto... ale ja fakt potrebujem len nejaké povzbudenie... budem mať 14 r.
mám 171 cm a takmer 100 kíl...(96-98) :( a to naozaj nie som žiadny lenivec... určite si predstavíte dievča, čo celé dni pojedá čipsy a sedí pred telkou... no ja taká nie som... snažím sa aj cvičiť, je pravda, že sa nestravujem úplne zdravo ale chcem to zmeniť. U doktorky som bola, ale tú to moc netankuje.. akože hej poradila mi, strava 5x denne, pohyb... ale ja mám pocit že to nepomáha.. za akúkoľvek radu ďakujeem :)

janka_k

hlavne ziadne hokus pokusy. chod na istotu kde o tom vedia a studuju to. iste su len dborne centra. ja som pred operaciu chudla v medilife centre vo zolene. dr. kozar pracuje na slovensku najdlhsie s bielkovinovou dietou najdes to tu medilife.sk

Nikita1231

ahoj no ja by som ti poradila kazde rano ranajkovat to je hlavne a pit vela vody... cviky vyskusaj rano 20 drepov a 10 brusakov a vecer tak isto ... jedz 5krát denne ... jedz iba do piatej .... a ak chces mozes vyuzit nejake sportove aktivity napr. beh, korculovanie, alebo mozes chodit do fitness ahoj :D

lorinnes

joj ženy, ked vidím podobné témy citim sa hrozne..som mladá mám 20 rokov a od 18tky som pribrala 18kg, ktoré som pred tým horko-ťažko krvopotne chudla :( potrebovala by som niekoho kto by ma ťahal aby som to vždy s tým chudnutím nevzdala po 3 dňoch

Maoam

cau, najprv treba vylucit hormonalne priciny (od znizenej funkcie stitnej zlazy cez ine hormonalne problemy, pri ktorych je sprievodny jav adipositas napriek pohybu atd. - tam je potrebne endokrinologicke vysetrenie, hormonalny profil aj smerom gynekologicky horm. profil) a moznu cukrovku

ak sa nic z moznych dg. nepotvrdi, tak potom ostava totalna zmena zivotospravy + pohyb, jes fakt zle, doobedu nic a potom sa napraskas potravinami s vys. glykemickym indexom ako su cestoviny, asi aj vecer, ok ale za to ta nebudem buzerovat, lebo to sama vies

ako prve urcite vylucit fyzicku pricinu nadvahy, lebo ak mas nieco z toho, darmo budes makat v posilke, ok mozes daco zhodit, ale zaklad je upravit metabolicke, hormonalne priciny, ak su

ni-ka

ja by som este najskor isla na vysetrenie stitnej zlazy a vylucila hypotyreozu,kedze naozaj nejes az tak vela a napriek tomu priberas...
a inak,ja som v 18 tiez mala 108 kg pri vyske 178 a za tri mesiace som zhodila na 75...takze ak sa clovek zaprie,naozaj sa to da:)
drzim palce!

kilecko

ahoj ja som tiez z temy Kamaratka na chudnutie vies mas pravdu takych tem tu bolo vela ,ale teraz ide o TEBA a je podstatne ze to chces riesit ty sama ano lekarka povedala ze treba jest 5 krat denne ale povedzme si pravdu kolke mame teoriu zvladnutu ,ale PRAX je ina je pravda ze treba ranajkovat co asi ty nerobis treba to a treba pit 2litre tekutin denne ja som sa to tiez musela naucit a treba pozerat co clovek papa cely den a hlavne pridat k tomu pohyb lahko sa to pise horsie praktizuje mne pomohla knizka 90 dnova rozlisovacia dieta schudla som a drzim sa aj ked niekedy jem piate cez deviate drzim Ti palce ak budes velmi chciet ta to zvladnes a ten P O C I T je JEDINECNY zazila som ho a prajem to aj tebe nevzdavaj sa ty to zvladnes drzim ti palce doschudnutia

Loli465466

Ahoj nezapodievaj sa tým , ak budeš dodržovať vyváženú stravu 5x denne a budeš mať pravidelný pohyb, výsledky sa dostavia skôr či neskôr. Na začiatok si skús povedať cieľ , čo by si chcela docieliť ( neurčuj ho časovo ). Kľudne si to napíš ,polep si obrázky to je jedno. A hlavne sa netráp dietamy . Nehovor že ideš chudnúť povedz si , že chceš zmeniť jedálniček a nie sa o niečo ukracovať pretože by to nemalo zmysel a skôr či neskôr by sa kilá vrátili spať ( poznám to z vlasnej skúsenosti). Tak a teraz k strave pokús sa obmedziť rôzne tie sladené malinovky, sladkosti, biele pečivo. Keďže sme povedali že sa nebudeš o niečo ukracovať tak si to pekne nahradíš namiesto kofoly a pod. nápojov si môžeš kúpiť ovocie a vytlačiť si šťavu z neho , namiesto sladkostí jedz ovocie ( do obeda) ovocie ma dostatok sacharidov aby to uspokojilo tvoju chuť na sladké , biele pečivo nahraď tmavým a tak buď vynaliezavá a skúšaj čo tvojmu telu pasuje a čo nie. Daj si raňajky o 2 hodinky desiatu napr. ovocíčko o 2 hodiny zasa obed a tak budeš pokračovať na olovrant uprednostní zeleninu pred ovocím. A sama zistíš že tvoje telo sa cíti lepšie a bude to na tebe aj patrične vidieť. Nezabudni sa odmeniť dajme tomu stanov si deň v týždni v ktorom môžeš zhrešiť daj si z čokolády. Alebo si logni s koly :) je na tebe akú odmenu pre seba nachystáš . A čo sa týka cvičenia skús aerobik :) veľa štastia a prečítaj si ešte raz prvú vetu :)

jaaaannnmsss

katty - nestojí, ja stále priberám.. :(

Jedálniček ? Prvé jedlo som mala niekedy okolo obeda, potom neskôr cestoviny a večer jogurt.. hroza :( ale od zajtra to zmením a ĎAkujem :)

katty_19

zákonu, že výdaj musí byť väčší ako príjem sa nevyhneš, a teda ak ti váha stojí, potom je tvoj výdaj rovnaký ako príjem. zákony sú zákony