Dobry zubar v Bratislave

sklaninka

to ze je to gro vsetkeho to viem aj ja, ale co v pripade, ze tvoj osetrujuci zubar nieco zanedba? ze proste nevenuje dostatocnu pozornost tym zubom?

paulinocka

veva hlavne potom to aj do penazi inak ide, ked treba toho viacej robit v ustach a zase pre mna je proste usmev, zdrave zuby gro vsetkeho!

Pavel01

Vážné rychlé financování online: martakpav@aol.com.

Potřebujete financování pro váš domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilů, pro nákup motocyklů, pro vytvoření vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby, více pochybností. Poskytuji osobní úvěry od 50 000 do 25 000 000 Kč s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na výši. V žádosti o půjčku prosím uveďte přesnou částku a její splatnost.
Pro více informací nás kontaktujte pouze na tomto
e-mailová adresa: martakpav01@gmail.com nebo martakpav@aol.com.

veva36

vrvra verim tomu, ale to si musi kazdy clovek sam nejako uvedomit, ze co je podstatne, pretoze na to skor ci neskor doplati, ked sa niekto nestara

alzbetiena

*norikka* súhlasím, ale tak zdravie a zuby svoje máme len jedny, čiže keď aj niečo viac bude stáť osobne mi to nevadí, keď viem, že to bude dobré, že môžem dentistovi dôverovať, tak som ochotná, nemám problém.

norikka

Tutri ale to je normalne, ze tie ceny su rozne, ale velakrat aj pristup, takze ono treba si doktora vyberat tak aby nam to sedelo aj po jednej aj druhej strane.

tutri

*Laurosik*
Mne sa to tiež nezdá veľa, lebo teda rôzne ceny majú ambulancie, čo som aj od známych počula...Takže som osobne v pohodke s tým koľko ja platím a teda najmä mi to sedí aj čo sa týka prístupu a kvality a to je myslím základ...

vrvra

ahoj Laurosik
to si môžeš gratulovať, že si ho takto viac menej bez problémov, bez nejakého reptania aj dostala k zubárovi, lebo s mnohými chlapmi je práve s týmto zásadný problém.

Laurosik

som to spominala drahemu ze kolko teba stala dentalna a zacali sme sa aj viacej bavit o stomatologoch a jedno s druhym, lebo aj on ma co sa tyka zubov resty, co zanedbal a dohodli sme sa, ze skusim sa u Banasovej informovat ci beru novych pacientov, ci by nas vedela vziat a teda podarilo sa. drahy bol na prvej ten vstupnej prehliadke a dosiel domov s tym, ze aka mila aj dr aj sestricka. tak to vnimam fajn. :)

hildahil

Kamcika áno ja tak idem aj teraz, v septembri idem na preventívnu prehliadku, som sa objednávala aby som si to vedela zariadiť, aby som aj malú mala kde nechať.