Antikoncepcia Diane 35

lane7

Ahojte babenky, začala som užívať Diane 35 a pre moju nepozornosť som vymenila jednu tabletku. Neviem, či to bolo v prvý alebo druhý týždeň. Nevynechala som žiadnu, len som v jeden deň zjedla tú, ktorá mala byť ako posledná. Viete mi povedať, či to predstavuje nejaké riziko? Ďakujem

Engelin33

Ahojte.Tymto nechcem nikoho odradit, ale skor povedat svoj nazor a skusenost. Tesila som sa az zacnem brat HAK, hlavne kvoli istote,ze neotehotniem, ale aj kvoli tomu ze sa mi zlepsi plet. Zo zaciatku som sa citila fajn, nemala som migrenu, ci bolesti zaludka. No uz po prvych tyzdnoch mi zacali hrozne trpnut nohy a ruky, nemohla som kvoli tomu ani spavat.Ukazalo sa ze su to priznaky embolie, pritom som nefajciarka, a nemam ziadne ine zdravotne problemy. Po 2 mesiacoch som s HAK prestala a nelutujem. Vsetci dobri lekari vam povedia ake to je svinstvo a ako vam to rozhodi cely organizmus. Radsej vyuzijem inu formu ochrany, ci kozmetiku na plet...ale nechcem si znicit zdravie, ved mozno by vela nechabalo a patrila by som k tym, ktori kvoli HAK doplatili zivotom.

mataBB

zvedava niekde nie je napisane, ze sa ti zarucene zvacsi poprsie...to len u niektorych bab..tak na tvojom mieste moc nedufam, aby si nebola sklamana

Inner

antikoncepcia poprsie nezvacsuje, iba zadrziava vodu v tele. AK beries Yadine, Yasminelle alebo Yaz, prsia sa ti nezvacsia, pretozei tieto preparaty dehydruju. Ak sa ti pri antikoncepcii zvacsia prsia, ide o anabolicky efekt, ktory znamena vedlajsi ucinok. Antikoncepcia prsia spevnuje, preto majuu niektore dojem, ze sa im prsia zvacsili. Po vysadeni ti vsak prsia "splasnu" na povodnu velkost. Na zvacsenie prs su silikony, nie antikncepcia ;-).

zvedava12

ahojte,chcela by som sa opýtať,ako dlho musím užívať tabletky aby bolo na mne aj vydno že sa mi zvečipo poprsie....?